Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatby v Českém ráji

Český ráj je romantické místo s krásnou přírodou, a nádhernými místy pro prožití celého svatebního dne i svatební cesty.

2016-04-15.Líbí se mi (0).Komentářů: 0

Český ráj je romantické místo s krásnou přírodou, a nádhernými místy pro prožití celého svatebního dne i svatební cesty.

Chceme – li svatbu jako v ráji, je nejlepší si ji udělat rovnou v našem Českém ráji! Už z názvu vycítíme, že jde o romantické místo, které může být místem propojení naší lásky a nás dvou. Severovýchodně od Prahy najdeme malebné místo, které se pyšní krásnými a romantickými přírodními úkazy jako například Prachovské skály, Příhrazské skály, Hruboskalsko nebo klidné rybníky se skalami na dohled. Okolo těchto přírodních panoramat najdeme města Jičín, Sobotka, Mnichovo Hradiště a především Turnov.

Jaké místo svatby zvolit?

Mezi prvními možnostmi, kde svatbu v Českém ráji uskutečnit, nás určitě napadne zámek Dětenice. Jde o zámek v barokním slohu, který nám nabízí nejen starověkou krčmu, kterou známe z vyprávění od známých, ale i Zámecký pivovar, hotel Rustikal, Středověký hotel, stáje a vinný sklípek Malá Morava. Díky krásnému zámečku, šikovnému personálu a něžné zahradě si svůj svatební obřad jistě užijete stejně jako hostinu v hotelové restauraci Rustikal nebo ve Středověké krčmě.

Český ráj

Zámek Sychrov je další možností, kde svůj svatební den prožít. Toto historické místo nám nabízí více možností, kde náš svatební obřad uspořádat. Můžeme si vybrat zámeckou kapli, společenský sál, zámeckou galerii nebo obřad na čerstvém vzduchu v prostředí zámeckého parku. V tak romantickém prostředí se krásné fotografie nebo videa budou pořizovat úplně samy 🙂

Liberec

Svatba v Liberci

Svatba na severu Čech má v sobě kouzlo historie, divoké přírody i netradičních míst.

Přejít na článek>>

Tam, kde to bude jen náš Ráj!

V této krajinné oblasti můžeme svoji svatbu uskutečnit i na méně tradičních místech, a to například v okolí skal, Trosek nebo poblíž krásných rybníků. Je pouze na nás, které místo bude to naše svatební.

Ano či ne?

Výhodou je klidné přírodní prostředí, které nás už v názvu láká udělat si zde vlastní ráj. Svatební hostina i obřad může být rájem i pro fotografy a kameramany, protože míst k vytvoření krásných fotografií či záběrů najdeme jistě spoustu. Přestože jde o krásné místo, může nám náš den pokazit počasí a v některých místech nemusí být úplně bezpečno.

Foto: Archiv Svět svateb

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz