Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební cesta na Slovensko

Na svatební cestu nemusíme jezdit jen do exotických a vzdálených zemí. Na Slovensku je také krásně. Přečtěte si náš článek.

2016-04-27.Líbí se mi (0).Komentářů: 0

Na svatební cestu nemusíme jezdit jen do exotických a vzdálených zemí. Na Slovensku je také krásně.

Celá naše svatba je už úspěšně za námi a kde jinde si užít první manželské chvíle než na svatební cestě. Svatební cesta pro nás bude odpočinkem, který si po náročném plánování i realizaci svatby jistě zasloužíme. Příjemnou i romantickou svatební cestu si můžeme užít hned za našimi hranicemi, a to na Slovensku!

Plánovat či neplánovat?

Slovenská republika nám nabízí krásná místa, která nás vyvedou ze všedního dění a můžeme se věnovat jeden druhému. Pokud se chcete opravdu uvolnit a veškeré starosti hodit za hlavu, můžete nechat organizaci svatební cesty na Slovensku na cestovní kanceláři. Zadejte pouze své požadavky a využít můžeme si novomanželských slev či bonusů.

Pokud nám plánování chybí a chceme si svatební cestu na Slovensku užít úplně podle našich představ a nevázáni rezervacemi nebo časem, tak si můžeme připravit svatební toulání Slovenskem. Vyberme si oblíbená místa a s chutí si vyrazme užít svatební cestování a toulání po krásách Slovenska.

S láskou do Tater

Místem, které bude součástí, i cílem naší slovenské svatební cesty můžou být Vysoké Tatry. Toto místo nabízí mnoho horských hotelů, které dokážou o novomanžele perfektně pečovat, a nám zbude čas na naši lásku. Mezi nejkrásnější místa, kde hledat ubytování patří například Štrbské Pleso, Smokovec, Tatranská Lomnica nebo Stará a Nová Lesná.

Svatební cesta

Foto: Archiv Svět svateb

Vysoké Tatry nabízí krásný zážitek nejen našemu tělu ve wellness centrech, ale i našemu oku a srdci, protože přirozenost a přijetí přírody, takové jaká je, je to samé, jako přijetí našeho partnera, kterého jsme si s láskou vzali.

Až po uši zamilovaní ….. a ve vodě!

Pokud se chceme doslova „rozpustit“ blahem, tak jedinou volbou jsou termální koupaliště. Slovensko nabízí hned několik míst, kam můžeme za touto radostí vyrazit právě na svatební cestu. Mezi tato místa patří Senec a jeho okolí, Liptovský Mikuláš, Lůčky nebo okolí Rajce.

Další krásná místa, která nás okouzlí

Slovensko nabízí krásná města i památky, které je škoda nenavštívit. Mezi ně patří Bratislava, Košice, Banská Štiavnica, Spišský hrad, Vlkolínec, Slovenský kras – Gombasecká nebo Jasovská jeskyně, světově unikátní Dobšínská ledová jeskyně a pak společenství fauny a flory v Bukových pralesech Východních Karpat.

Slovensko nabízí mnoho krásných míst pro prožití romantických líbánek na horách, v lázních i ve městech.

Proč ano/ne na Slovensko?

Jde o kraj nám velmi blízký, tedy i náklady na svatební cestu nemusí být až tak vysoké. Jako plus můžeme brát i dobu, za kterou se na Slovensko dostaneme, je poměrně krátká. Výhodou může být i jazyk. Slovenština je pro nás jazyk blízký a ti, kteří cizím jazykům příliš neholdují, ho uvítají.

To, že jde o stát hned vedle našeho pro nás nemusí být pořádná svatební cesta. Pokud od svatební cesty čekáme víc, než nám Slovensko může nabídnout, musíme se podívat po něčem exotičtějším. To, že máme Slovensko „za humny“ neznamená, že nás vyjde levněji, i tam můžeme utratit pořádný balík peněz 🙂

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz