Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Originální svatba začíná v originálním čase a na originálním místě

Řekněte si ano v originálním čase (např. v 11 hodin 11 minut)

2017-02-25.Líbí se mi (0).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební rady a tipy/Originální svatba začíná v originálním čase a na originálním místě

Víte, co je v současné době IN a co OUT ve světě svateb? Originální svatba musí být na originálním místě a v originálním čase (např. v 11 hodin 11 minut). Většina z nás se žení a vdává jednou, maximálně dvakrát za život. Tak proč si svatbu neužít originálně od začátku do konce?

Originální svatební datum

Tak v prvé řadě IN je ženit se a vdávat ve vyjímečných dnech. Originální svatební datum je např. 7.7. nebo 8.8., nicméně svatební obřad v tomto datu je nutné rezervovat včas. Čas obřadu zvolte např. 11:11h nebo 12.12h. A dodržte jej přesně na minutu.

Originální svatba v balónu, na motorkách či v dobových kostýmech

Dále IN jsou originální svatební obřady. Pokud máte trochu fantazie a dostatek financí, skoro nic není nemožné. Je pravda, že taková originální svatba vyžaduje více zařizování, ale na tento významný den se vzpomíná celý život, tak proč neprožít svatbu jinak.

Například na exotickém ostrově pod palmami nebo na zaoceánské lodi či rovnou pod vodní hladinou. Také na horách, pár metrů nad zemí v balónu nebo vyhlídkovém letadle. Možností je opravdu mnoho. Motorkáři mohou mít originální svatební obřad na motorkách, kdo má rád přírodu v přírodě a ti z nás, kteří milují historii tak mohou prožít svůj veliký svatební den v dobových kostýmech na některém z našich hradů.

Darky_pro_hosty

Originální svatební dárky

Obdarujte své hosty originálními dárky, které je potěší a budou milou vzpomínkou na váš velký den.

Přejít na celý článek »

Originální svatební doplňky

Svatba může mít originální datum i místo, avšak další neméně důležitou věcí je originální svatební výzdoba. V dnešní době naleznete mnoho originálních svatebních doplňků a dekorací. Vaší fantazii se meze nekladou.

Sladké a tradiční svatební výslužky

Výslužky pro svatebčany jsou milým a sladkým poděkováním a mají u nás dlouholetou tradici. Mohou být naplněny čímkoliv; kouskem  svatebního dortu, svatebními koláčky, cukrovím, čokoládovými pralinkami nebo bonbony.

Krabičky na výslužky
Prohlédnout si krabičky

Originální svatební fotografie „Úsměv číslo 3, prosím!“

Svatební fotografie nám dokáží připomenout krásné vzpomínky na svatební den, ale ne každý je zvyklý pózovat před objektivem a vypadat přirozeně.

Obyčejně to chceme mít tzv. brzy za sebou. Ale jsou to právě ty nejdůležitější fotografie s nevěstou a ženichem, na které se bude soustředit největší pozornost. Je dobré jejich vytvoření věnovat předem naplánovaný čas a neuspěchat to.

Uvolněte, prosím…
A jak pomoci tomu, aby byly fotografie přirozené? Hlavně křečovitě nepózujte a neptejte se fotografa „Jak se máme tvářit?“ Je to vaše chvíle, uvolněte se…

Pár chvil po svatbě, stále mezi mnoha hosty, konečně chvíli spolu. Zapomeňte na chvíli na fotografa a užijte si tu chvíli jen sami pro sebe.

Obejmutí, polibek, dotek, smích. Jakékoliv vyjádření emocí, lásky a štěstí je přesně to, co pomůže vytvořit unikátní fotografie, ze kterých bude každému jasné, že to byla krásná svatba. Nepózujte! Jen se mějte rádi.

Pro vaše originální svatební fotografie vybírejte originálního svatebního fotografa.

NE-originální svatba aneb co je fakt OUT

Víte, co je OUT ve Světě svateb? Není toho mnoho, ale něco přece. OUT je pozvat na svatbu celé vaše příbuzenstvo až do pátého kolena. Není to vůbec nutné, nestýkáte-li se s nimi a nemáte-li společné zažitky. Stává se to, že za chvíli se nemáte o čem vzájemně bavit a zábava vázne.

Pozvěte na svatbu pouze svoji nejbližší rodinu a nejlepší kamarády. A ušetřené penízky raději investujte do vaší originální svatební cesty.

Foto: Archiv Svět svateb,Svatebnidekorace.cz

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.