Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v jižních Čechách

Jižní Čechy mají spoustu nádherných a romantických míst pro uspořádání vašeho svatebního dne.

2017-03-11.Líbí se mi (1).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební místa/Svatba v jižních Čechách

Jižní Čechy mají spoustu nádherných a romantických míst pro uspořádání vašeho svatebního dne.

Jihočeský kraj je velmi bohatý na krásná místa vhodná pro svatbu. Snoubence láká kouzelná příroda šumavských lesů, roubenky a selská stavení. Historie a venkovská atmosféra na nás dýchá na každém kroku jižních Čech. Nezapomenutelným místem jižních Čech je Třeboňsko, toto romantické místo je přímo stvořené pro svatební veselí.

Svatební zámky a hrady v jižních Čechách

Nespočet zámků a hradů v Jihočeském kraji umožňuje svatební obřady, sestavili jsme pro vás krátký seznam těch, které nás zaujaly.

• Blatná – zámek zrcadlící se nejen na vodní hladině, ale i na svatebních fotografiích.

• Červená Lhota – romantické místo s nádhernými prostory.
• Český Krumlov
• Dačice
• Hluboká nad Vltavou
 – doslova pohádkový zámek, jako stvořený pro výjimečné okamžiky.

Hluboká nad Vltavou

Foto: Archiv Svět svateb

• Jindřichův Hradec – zde si můžete vybrat z několika míst pro váš svatební obřad. Uspořádejte si jej např. v hudebním pavilonu Rondel, či v Kapli sv. Ducha.
• Kratochvíle
• Hrad Landštejn
• Orlík nad Vltavou
– podmanivé a romantické zámecké prostředí pro vaši svatbu.
• Rožmberk nad Vltavou
• Hrad Strakonice
• Třeboň
• Hrad Zvíkov
 – staňte se panem a paní netradičně, na hradě.

Svatební města jižních Čech

Zmíníme pouze dvě města, ale obě opravdu stojí za to! Český Krumlov a Tábor si nás získali, získají si i vás?

• Český Krumlov – Okouzlující historické centrum vyhledávané nejen turisty z celého světa, ale i mnoha snoubenci. O svatbě v Českém Krumlově bychom mohli psát pořád. Nebudeme se opakovat, přečtěte si náš článek Romantická svatební města. Jedním z oněch měst je právě Český Krumlov.

• Tábor – druhé největší město Jihočeského kraje si vás získá svým historickým centrem. Svatba ve výšce na věži Kotnov nebo v pozadí s vodní nádrží Jordán – taková je svatba v Táboře.

Nezapomenutelná svatba v zámeckém resortu Bechyně

Chcete zažít svatbu jako z pohádky? Nechejte vše na nás a užijte si překrásnou atmosféru zámeckého prostředí. Chceme, aby váš velký den proběhl přesně podle vašich představ a stal se tak tím nejkrásnějším.

Svatba jako z pohádky na zámku Bechyně

Zámecký resort se nachází v srdci jižních Čech a nabízí několik míst, která jsou vhodná pro všechny typy svateb – od úzkého kruhu až po svatby s velkým počtem hostů. Zajistíme nejen catering po celý den, ale i ubytování pro vaše hosty. Nechejte se hýčkat a užijte si svatbu v komfortním zámeckém stylu s osobním přístupem!

Foto: Zámecký resort Bechyně

Romantika v Českém Krumlově – Hotel Růže

Nejstarší a nejlépe dochovaná stavba v Českém Krumlově Hotel Růže je skvělou volbou pro nezapomenutelnou svatbu v jižních Čechách. Perla Českého Krumlova, Hotel Růže, se nachází v bývalé jezuitské koleji ze 16. století a nabízí unikátní prostory s okouzlující atmosférou pro Vaši svatební hostinu i obřad.

Jedinečná svatba na unikátním místě - pravá romantika v Českém Krumlově

Slavnostní aranžmá pro svatební obřad i hostinu vám rádi připraví na velké letní terase s překrásným výhledem na meandrující řeku Vltavu či v nádherném renesančním interiéru Jezuitského sálu. Pro váš perfektní svatební den vám personál Hotelu Růže zajistí kompletní svatební servis včetně ubytování v luxusních a nádherně vybavených pokojích hotelu či relaxačních služeb hotelového wellness centra.

Foto: Hotel Růže

Svatba na břehu v jižních Čechách

Stačí si jen vybrat – vodní nádrž Lipno nebo Orlík? Případně nějaký z mnoha rybníků? Třeboňsko a jižní Čechy jako takové, jsou bohaté na romantické rybníky. A jsou přímo stvořené pro romantické svatební fotografie.

Pokud máte rádi přírodu a svatbu si přejete pod širým nebem, jsou pro vás tato místa jako stvořená. Se zrcadlící se vodní hladinou a rybářskou atmosférou, bude o originální a romantickou svatbu postaráno.

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2017 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.