Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v nejkrásnějších pražských parcích

I v Praze můžete prožít svatební den v samém srdci přírody.

2017-03-28.Líbí se mi (1).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební místa/Svatba v nejkrásnějších pražských parcích

Uspořádejte si svatbu pod širým nebem v přírodě a současně v samém centru Prahy.

Svatba je událost, na kterou nezapomeneme, a proto je důležité zvolit takové místo, které nám bude příjemné, nebo ke kterému máme hlubší vztah či vzpomínku. Může to být místo pod širým nebem nebo v parku, kde jsme se poprvé uviděli nebo místo našeho prvního políbení.


A jaké jsou ty nejkrásnější pražské parky?


>>Tip č. 1 LADRONKA
Mezi nejkrásnější parky, kde lze prožít svůj svatební den patří Ladronka. Romantické prostory celé usedlosti nabízí a své ANO si můžete říct v blízké kapličce, kde můžeme zhotovit i krásné fotografie.

>>>Tip č. 2 GRÉBOVKA
Na druhé straně řeky Vltavy, poblíž vršovického nádraží, najdeme park Grébovka. Jde sice o centrum Prahy, ale i přesto se zde můžeme cítit jako princezna a mít svatbu ve stylovém parku anglického stylu. Nádherné a romantické prostředí parku Grébovka vás okouzlí.

>>>Tip č. 3 STROMOVKA
V parcích často narážíme na krásnou krajinu plnou stromů, keřů, a tak je tomu i ve Stromovce. Můžeme zde najít mnoho míst, kde svatbu uskutečnit jako například v Královské oboře.

>>>Tip č. 4 LETENSKÉ SADY
Pokud se rozhodneme mít svatbu na Letné, můžeme počítat s tím, že se budeme cítit jako lesní víla, protože jde o přirozené prostředí a veškerá pozornost bude namířena vaším směrem. Nádech přirozenosti může vaší svatbě podtrhnout novorenesanční Letenský zámeček.

Svatba na podzim

Svatba v parku či zahradě je krásný nápad, ale musíme počítat s možností deště.

Proč mít svatbu v parku?

Mnohé z nás láká mít svatbu pod širým nebem, kdy slunce svítí, lehký vánek mírně nadzvedává nevěstě závoj, kolem nás je jen příroda a jsme v kruhu našich blízkých. V Praze najdeme místa, která, s pomocí počasí, tyto požadavky splňují.

Na co dát pozor při svatbě venku pod širým nebem?

Bohužel je možné, že našeho obřadu se nechtěně zúčastní některý kolemjdoucí či sportovec. Jestliže máme vybrané místo i den, tak se můžeme modlit, aby nezlobilo počasí. Sice se říká „prší vám štěstí“, ale proč by to štěstí na nás nemohlo svítit 🙂

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.