Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba na Moravě

Svatba ve vinném sklípku na jižní Moravě nebo svatba na zámku? Inspirujte se..

2017-04-24.Líbí se mi (2).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební místa/Svatba na Moravě

Svatba ve vinném sklípku na jižní Moravě nebo svatba na zámku? Inspirujte se..


Svatba na Moravě má své neotřelé kouzlo s atmosférou plnou tradičního folkloru.

 

Na svazích se rozprostírají ohromné vinice a ovocné sady, na polích se pasou koně. Pro svou romantičnost a mírumilovnost je Morava často vyhledávaná snoubenci ze všech koutů republiky. Svatba ve vinařství, na zámku nebo na některém z koňských rančů, možností a variant je veliká spousta.

Moravská svatba

Tradiční moravská svatba se nese ve víru pestrobarevných krojů a dávných obyčejů. Charakteristické nářečí, lyrické lidové písně, tanec a cimbálka k moravské svatbě neodmyslitelně patří.

Mimo vína je typická pro svatbu na Moravě slivovice a také frgály, tradiční koláče.

Foto: Vína z Moravy, vína z Čech (P.Krška), Valasskyfrgal.cz

Svatba ve vinařství nebo ve vinici na Jižní Moravě

Příjemným zpestřením toulek jižní Moravou bývají vinné sklípky a vinařství, které nabízejí spoustu skvělých chutí, vůní a zážitků. Unikátním zážitkem pro milovníky vína je svatba ve vinařství.

Vy i vaši svatební hosté si zamilujete nekonečný výhled a uvolněnou atmosféru, která v tomto jedinečném prostředí mezi vinicemi panuje. Svatba ve vinici je dokonalá – má neopakovatelnou atmosféru, neomezenou kapacitu hostů a ty nejkrásnější dekorace. Dopřejte si pohodlí a svatbu na jižní Moravě si nechte kompletně zorganizovat.

Svatba na vinici od agentury weWine

Vinice je pro svatební den výjimečným prostředím.


Svatby ve vinici i další jedinečné koncepty podle vašeho přání vám na klíč v lokalitě jižní Moravy zorganizuje agentura weWine. Exkluzivní prostředí a profesionálové ve weWine se postarají, aby byl váš den dokonalý do poslední „kapky“.

Foto: Agentura weWine

Kapela nejen pro vaši svatbu na Moravě

Pokud hledáte profesionální hudební skupinu, která vám zahraje na vaší svatbě, přinášíme vám tip! Čtyřčlenná skupina Syrinx zaručeně rozproudí zábavu na vaší svatbě!

V jejich repertoáru najdete písničky české i zahraniční od 60.let do současnosti, od lidovek přes disko a je možné jej doladit dle přání snoubenců. Výběr skladeb je vždy podřízen složení posluchačů a momentální atmosféře panující na vaší svatbě. Více informací o kapele na svatbu – Syrinx.

Vaše kapela pro Moravskou svatbu
Skupina Syrinx

Speciální bonus pro novomanžele – kapela Syrinx pro váš první novomanželský tanec připraví píseň „na míru“. Vše naleznete na webu hudební skupiny na svatbu Syrinx.

Foto: Kapela Syrinx

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2017 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.