Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba na zámku, aneb zámecká svatba od A do Z

Málokdo ví, že i na zámku je možné uspořádat nejenom svatební obřad. Na kterých z nich se může odehrát celý svatební den?

2017-05-05.Líbí se mi (0).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební místa/Svatba na zámku, aneb zámecká svatba od A do Z

Málokdo ví, že i na zámku je možné uspořádat nejenom svatební obřad. Na kterých z nich se může odehrát celý svatební den?

Pokud se chcete cítit jako princezna, určitě nestačí jenom jako princezna vypadat. Co byste řekla na svatební obřad, hostinu a svatební noc na zámku? To už je něco úplně jiného, viďte?

“Jízda po parku v kočáře taženém koňmi nebo vypouštění bilých holubic rovnou ze zámeckého balkonu? Proč ne!”

Svatba od A do Z

Kompletní zajištění svatby na jednom místě je v dnešní době velice moderní. Ušetříte spoustu času a hlavně starostí.

Zámecká svatba pro princezny

Na většině zámcích je možný jen svatební obřad, na který máte přesně vymezený časový limit – nejčastěji pouze hodinu. Ale najdou se i takové zámky, na kterých můžete strávit celý svůj výmečný svatební den.

Svatební obřad v zámeckém parku nebo zámecké obřadní síni, svatební hostinu i s oslavou a dokonce také svatební noc můžete strávit přímo na zámku.

Chateau Mcely

Foto: Chateau Mcely

“Svatební noc v zámeckém apartmá už není pouhým snem.”

Zámecká svatba od A do Z

Některé zámky vám dokonce pomohou se zajištěním veškerých nezbytností. Mají své osvědčené dodavatele, jako například květináře, fotografy a cukráře, u kterých zajistí všechny vaše požadavky a splní vaše přání.

Na kterých zámcích je možná svatba od A do Z?

Zámek Křtiny

Jestliže plánujete svatební obřad, či celý svatební den, obraťte se na Zámek Křtiny. Rádi vám pomůžou nebo celou organizaci převezmou za vás. Pokud svatbu plánujete narychlo a máte problém s volným víkendovým termínem, na Zámku Křtiny vám rádi vyjdou vstříc. Svatba od A do Z je tady možná i ve všední dny…

Jaká může být svatba na Zámku Křtiny?

Svatba od A do Z znamená zajištění nejen místa pro svatební obřad a svatební hostinu, ale také zajištění dopravy hostů, jejich ubytování, fotografa, květin, výzdobu prostor a další služby, které si při vašem velkém dni představíte.

Foto: Zámek Křtiny

Zámek Lobeč

Zámeček Lobeč v malé vesnici na okraji Kokořínského údolí cca 60 km od Prahy nabízí soukromí pro vaši svatbu, neformální prostředí a personál, který bude plnit vaše přání a přitom bude téměř neviditelný. Připraví pro vás vše tak, jak si budete přát.

Kompletní svatba na Zámku Lobeč

Zámeček Lobeč nabízí kompletní svatební služby. Sestaví s vámi svatební menu a vyberou jednotlivé součásti večerního rautu. Doporučí kvalitní doplňkové služby u partnerů, kteří sdílí stejný směr v péči o zákazníky. Žádný přehnaný luxus, ale kvalitní služby a ochota se přizpůsobit vašim přáním.

Foto: Zámek Lobeč

Zámek Loučeň

Zámek Loučen je v blízkosti hlavního města a přitom v krásné zelené přírodě daleko od ruchu civilizace. Nabízí se zde skutečně vše na jednom místě, od obřadu pod korunami stromů přes svatební hostinu v komnatách zámku až po ubytování svatebčanů. Novomanželé zpravidla pro svatební noc vybírají jeden ze zámeckých apartmánů s postelí s nebesy, v Zámeckém hotelu Maxmilián lze ubytovat až 120 svatebních hostů.

Svatba od A do Z na Zámku Loučeň

Klientům se věnuje svatební koordinátorka, Denisa Vajskébrová již třetím rokem a umí vyřešit kromě šatů a prstýnků vše, co ke svatbě od A do Z patří.

Foto: Zámek Loučeň

Zámek Berchtold

Zámek Berchtold umožňuje uskutečnění zámecké svatby se vším, co k pravé k takové svatbě patří – vypouštění svatebních holubic, obřad v zámecké zahradě nebo slavnostním sále. Zámek ležící nedaleko Prahy překvapí městským komfortem a venkovskou srdečností.

Zámecká svatba na Zámku Berchtold

Zorganizují svatbu „na klíč“ od vizážistky, kompletní cateringový servis, až po svatební noc na zámku pro novomanžele i ubytování pro svatební hosty s možností 75 lůžek. Prožijte romantickou svatbu na zámku Berchtold.

Foto: Zámek Berchtold

Zámek Červený Hrádek

Zámek Červený Hrádek naleznete ve Středočeském kraji, kousek od Sedlčan a Kosovy Hory. Zámek nabízí různé varianty pro uspořádán svatebního obřadu. Můžete ho mít například v Rytířském sále, na nádvoří nebo si vyberete to své místo na překrásné zahradě.

Svatba v Rytířském sále na Zámku Červený Hrádek

Rytířský sál má kapacitu až 100 osob, na přípitek vám poskytnou stylové skleničky se šampaňským. Při obřadu na zahradě vám bude k dispozici stůl, zahradní lavice a přípitek. Také vám poskytnou zvukovou aparaturu a kontakty na klavíristu nebo hudebníka s aparaturou.

Foto: Zámek Červený Hrádek

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2017 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.