Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v Praze

Praha nabízí mnoho romantických míst pro uspořádání svatebního obřadu v klidném a historickém prostředí. Inspirujte se naším článkem.

2017-05-02.Líbí se mi (1).Komentářů: 0

Praha nabízí mnoho romantických míst pro uspořádání svatebního obřadu v klidném a historickém prostředí.

V Praze nelezneme mnoho romantických míst pro prožití celého svatebního dne, nebo jen uspořádání svatebního obřadu. Je zde mnoho variant, kde prožijeme krásné okamžiky, které se nám vryjí do paměti na celý život.

Svatební obřad v přírodě

Svatební den je možné prožít v romantické a intimní zahradě v samém srdci Prahy, na svahu vrchu Petřína, ve Vrtbovské zahradě. Pro svatební den jako v pohádce nám bude k dispozici také obora Hvězda se svým Letohrádkem Hvězda na Bílé Hoře. Obora je oázou klidu a pohody, je to místo jako stvořené pro vyslovení osudového „ano“. 

Svatba v Praze

Foto: Archiv Svět svateb

Tradiční svatební místo

Mezi tradiční místa pro svatební obřad neodmyslitelně patří Staroměstská radnice, Trojský zámeček i Pavilon Grébovka s přilehlou vinicí. Svůj svatební slib můžeme složit i na Karlově mostě nebo na hladině Vltavy. Svatební fotografie a celou atmosféru, budou dokreslovat historické památky Prahy.

Svatba v parku

Svatba v nejkrásnějších pražských parcích

Uspořádejte si svatbu pod širým nebem v přírodě a současně v samém centru Prahy. Přečtěte si náš článek a nechte se jím inspirovat.

Přejít na článek>>

Netradiční svatební obřad

Pokud toužíme po svatbě v Praze, ale nechceme podlehnout tradičním místům a přejeme si něco originálního, pak pro nás jistě bude tím pravým zážitkem svatba v horkovzdušném balónu nad Prahou. Na zemi nalezneme např. Starou čistírnu odpadních vod v Bubenči, po svatebním obřadu pro nás bude připravena romantická prohlídka podzemních prostor osvětlených září svíček.

Doporučujeme: Fotograf Pavel Zahálka

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí vašeho života a každý na tento den chce vzpomínat při pohledu na svatební fotografie. Svatební fotograf Pavel Zahálka má s fotografováním svateb dlouholeté zkušenosti, fotografuje svatby jak v Praze, tak i po celé republice.

Kouzelné svatební fotografie od Pavla Zahálky

Vždy se snaží zachytit i ty nejmenší detaily a okamžiky daného okamžiku. Svatební den vám zdokumentuje od příprav až po večerní párty. Při určování ceny se nemusíte bát závratných částek, Pavel Zahálka má pro všechny přijatelné ceny a rád vám připraví cenovou nabídku. Na kvalitě fotografií se ovšem nic nezmění, vždy budou perfektní.

Foto: Pavel Zahálka

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2017 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.