Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba na lodi

Uspořádat svatbu na lodi může být pro milovníky vody a romantiky dobrý nápad.

2017-06-06.Líbí se mi (0).Komentářů: 0

Uspořádat svatbu na lodi může být pro milovníky vody a romantiky dobrý nápad.

Na lodi lze uspořádat i svatební obřad

Svatba na lodi má velké množství variant, které lze přizpůsobit vašim požadavkům. Po předchozí domluvě můžete být na lodi i oddáni. Je ale potřeba se předem domluvit s místní matrikou, na které budete zajišťovat svatební obřad a svatební formality.

Na lodi vám pro obřad vše přizpůsobí a vyzdobí. Je možné si vybrat trasu svatební plavby tak, aby bylo vše načasováno podle vašich představ.

Svatební hostina na lodi

Svatební hostinu lze uskutečnit také na palubě – lodě mají většinou plně vybavené kuchyně, které mají širokou nabídku pokrmů. Pokud byste chtěli na lodi také grilování, je potřeba podle toho vybrat správnou loď – né všechny lodě jsou na grilování uzpůsobené.

Na lodi můžete strávit prakticky celou dobu Vaší svatby od obřadu a hostiny, až po večerní poveselení s přáteli. Lodě umožňují jak reprodukovanou, tak živou hudbu a tanec. Nemusíte ani po celou dobu svatby plout nebo trávit celou dobu na lodi, vše je možné různě nakombinovat.

Je možné po svatebním obřadu zastavit u břehu a svatební hostinu uskutečnit v přilehlé restauraci. Večer je možné zakotvit u některého z přístavišť třeba s výhledem na Pražský hrad nebo jinou památku, aby vaši hosté mohli loď kdykoliv opustit, nebo nastoupit na palubu.

Zábava na lodi

Svatbu může večer oživit třeba představení kouzelníka a večerní ohňostroj by mohl zakončit svatební romantiku a oznámit všem večerním hostům, že je čas se přesunout na břeh a pokračovat ve svatebním veselí například v nedaleké vinárně.

Svatba na lodi bude rozhodně nezapomenutelným dnem pro všechny zúčastněné a jen tak nikomu nevymizí z paměti.

Svatba na parníku – Parníky Praha

Řekněte si své ANO na palubě parníku! Nezapomenutelný nomanželský polibek pod Karlovým mostem, svatební fotografie s pozadím Hradčan či Tančícího domu.

Svatba na parníku

Paluby parníků a lodí poskytují ideální prostor pro svatební hostiny, s kapacitou od 4 do 250 osob. Svatba na lodi může být doprovázena živou muzikou a luxusní lodě jsou připraveny i na nepřízeň počasí. Bližší informace na www.parniky-praha.eu.

Foto: Lodě Praha

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.