Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Šperky pro nevěstu

Vyberte si ty správné šperky ke svatebním šatům, aby byl váš outfit dokonalý.

2017-06-20.Líbí se mi (4).Komentářů: 0

Tipy a triky jak vybrat ty pravé doplňky ke svatebním šatům.

Svatební den představuje pro nevěstu jednu z nejvýznamnějších událostí jejího života. Je to jediný den v životě, kdy si může připadat jako opravdová princezna. Je to ale také den, kdy bude stvrzen vztah s jejím vyvoleným a taková událost by se neměla z hlediska stylingu podceňovat.

Svatební řetízky

Jaké šperky může nevěsta nosit ke svým šatům?

Prvním a nejdůležitějším úkolem bude výběr svatebních šatů. Až podle jejich stylu se můžete rozhodovat, jaké šperky vám budou sedět nejvíce. Šaty bez zbytečných „cukrbliků“ a ozdob si určitě zaslouží výrazný náhrdelník. Oproti tomu honosné šaty s vlečkou a závojem už moc šperků nesnesou. Celý svatební styling vytvářejte podle toho, jak byste se sama připravovala například na ples.

Ze svatební soupravy šperků pro nevěstu vynechte prstýnky, protože ten nejkrásnější a nejdůležitější prstýnek dostanete až u oltáře od vašeho milého. Zaměřte se na náušnice a náhrdelníky.

“Nejkrásnějším šperkem na svatbě jste vy.”

Svatební šperky ze zlata

Zlaté svatební šperky mají v poslední době největší ohlas. A důvod je prostý: ladí totiž se snubními prsteny. Ty se obvykle vyrábějí z bílého zlata. Nakonec se pak nejlépe ke svatebním šatům vyjímají zlaté a drobné náušnice se zirkonem nebo naopak honosné náhrdelníky.

Zlaté naušnice, zlatý přívěsek

Nenápadné a elegantní perly se k bílým šatům zkrátka hodí. Kromě bílých perel se setkáte také s nabídkou jiných odstínů například do růžova nebo do odstínu blankytně modré.

Svatební doplňky s perlami

Sladěnost a vkus dejte na první místo

Svatební den si užijte podle svého. Zvolte si takové svatební šperky, které budou pasovat k vaší nátuře. Drobná bižuterie nebo extravagantní náhrdelníky? Na prvním místě je vždy vzájemná sladěnost a váš vkus. Doporučujeme si projít širokou nabídku šperků, kde naleznete mnoho inspirace.

Foto: iZlato.cz

Zobrazit všechny zlaté šperky (přívěsky, náušnice, náhrdelníky, náramky)
Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz