Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v Pardubickém kraji

Chystáte svatbu v okolí Pardubic, Chrudimi nebo Svitav? Vybrali jsme pár svatebních tipů, které si rozhodně nenechte ujít.

2017-06-02.Líbí se mi (1).Komentářů: 0

Chystáte svatbu v okolí Pardubic, Chrudimi nebo Svitav? Vybrali jsme pár svatebních tipů, které si rozhodně nenechte ujít.

Svatební místa v Pardubickém kraji

V Pardubickém kraji se nachází několik pozoruhodných míst, ve kterých se dá uspořádat překrásná svatba. Jedná se především o města Chrudim, Pardubice, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

Svatba na zámku v Pardubickém kraji

Pokud jste jedni z těch, kteří chtějí mít svatbu na zámku, Pardubický kraj jich může nabídnout hned několik. Zmíníme například zámek Nové Hrady, Litomyšl, Slatiňany, Pardubický zámek nebo hrad Kunětická hora.

Svatební místo

Foto: Slatiňany

Svatba v Chrudimi na radnici nebo v kostele

Chrudim je pro svatební obřad také vhodná. Oddat vás mohou přímo na radnici nebo v okolí na jednom ze zámků. Za zmínku také stojí kostel sv. Josefa a přilehlé klášterní zahrady, které získaly ocenění STAVBA ROKU 2011 Pardubického kraje.

“V Pardubickém kraji je opravdu spousta překrásných míst vhodných pro svatbu. Učaruje vás tento kraj stejně jako nás?”

Zámek Nové Hrady v okrese Ústí nad Orlicí

Velmi oblíbeným místem pro pořádání svatby je zámek Nové Hrady. Tento romantický a rokokový zámek vám pomůže splnit vaše sny o jedinečném svatebním dnu. Svatební obřady se pořádají v prostorách zámku nebo pod širým nebem na krásné zámecké zahradě.

Kde se vzít v Pardubicích?

Svatbu v Pardubicích můžete uspořádat jak na radnici, na zámku, tak na vámi určeném místě – oddávající z místní matriky vycházejí (za správní poplatek) snoubencům vstříc.

Svatba v Ústí nad Orlicí na Hernychově vile je zážitek

V Ústí nad Orlicí se nachází výjimečná kulturní památka Hernychova vila, kde je možný svatební obřad. Tato secesní budova se nachází jen pár metrů od náměstí.

Dalším krásným místem pro svatební obřad je kostel Nanebevzetí Panny Marie.

Svitavy jako místo pro svatbu

Mimo svatebních obřadů uzavíraných na radnici, je velice oblíbeným a romantickým místem pro obřady park Jana Palacha. Park nabízí upravené cesty, zeleň a jezírko s dřevěnou lávkou.

Foto: Hernychova vila, Park Jana Palacha

Nádherným a romantickým místem je Státní zámek Litomyšl, který je dodnes velmi vyhledávaným a žádaným místem pro pořádání svatebních obřadů a hostin.

Kompletní svatební servis od Svatební dekorace PCE

Plánujete svatbu v Pardubicích nebo Pardubickém kraji a stále nevíte, kde sehnat svatební dekorace nebo kdo by se vám postaral o kompletní svatební koordinaci? Svatební dekorace PCE tyto služby nabízejí.

Dokonalá svatba od Svatební dekorace PCE

Na jejich stránkách si můžete objednat vše od svatebních doplňků pro nevěstu až po svatební výzdobu vozu nebo výzdobu na svatební párty. Mezi jejich služby patří kompletní koordinace svatby, postarají se vám o svatební kytici a květinovou výzdobu, svatební dort, zasedací pořádek ale i o místo svatebního obřadu.

Foto: Svatebni-dekorace-pce.cz

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz