Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Luxusní a moderní svatební oznámení

Moderní svatební oznámení je nádhernou ruční prací z kvalitních materiálů s netradičními návrhy.

2017-06-24.Líbí se mi (0).Komentářů: 0

Moderní svatební oznámení je nádhernou ruční prací z kvalitních materiálů s netradičními návrhy.

Nechcete tuctové přání s holubičkami a mašličkami? Dnes je už mnoho možností, jak si udělat moderní svatební oznámení podle svého. Profesionálové vám vytvoří grafiku na míru, podle vašeho vlastního nápadu.

Moderní formáty svatebního oznámení

Možná by vás to ani nenapadlo, ale odlišit se můžete už při výběru moderních formátů svatebních oznámení. Zajímavým formátem je například čtvereček. Vaše moderní svatební oznámení se může otevírat jako kniha, uprostřed či dole. Nebo chcete pozvánku ve tvaru srdce? Klasikou je obdélník, který můžete oživit výběrem papíru, barev a ozdobami.

Další tipy na MODERNÍ OZNÁMENÍ
Svatební oznámení

Foto: Archiv Svět svateb

Zaměřte se na detaily

Velkou roli hraje kvalitní papír, ručně dělaný vykouzlí krásnou strukturu a navodí atmosféru starých časů. Papír můžete ozvláštnit zajímavými efekty. Lakování vytvoří odlesky. Můžete tak vyzdvihnout vaše jména či nějaký ornament. Další zdobicí technikou pro luxusní svatební oznámení je oblíbené vytlačování reliéfů. A pokud chcete něco pravdu originálního, nechte si udělat přání s vystřiženými ornamenty.

Ozdoby pro luxusní svatební oznámení

Co třeba kamínky? Tento malý detail rozzáří celé luxusní svatební oznámení. K textu můžete přiložit i srdíčkový lísteček. Upevnit ho můžete mašličkou z přírodního lýka. Jemnost a eleganci dodá kombinace papíru s krajkou. Podobný romantický efekt vyvolá i textilní mašlička.

Netradiční svatební oznámení

Foto: Svatebnídekorace.cz

Pro luxusní oznámení nezapomeňte na obálky

Ke kartičkám se samozřejmě přikládají i obálky. Může se zdát, že zrovna obálka není důležitá, ale je to to první, co uvidí hosté z vašeho luxusního svatebního oznámení. Obálky musí být kvalitní, aby nebyly průhledné a ochránily kartičku uvnitř. Obálku si ozdobte ornamentem či symbolem, který napoví, co se skrývá uvnitř.

“Nechte si na obálku ručně napsat adresy, je to milý detail.”

Chci svoje LUXUSNÍ OZNÁMENÍ

Originální a vtipné svatební oznámení od Oringle

Každá svatba je jedinečná. Jedná se o výjimečný den, na který budete vzpomínat celý život. Třeba i díky svatebnímu oznámení, které si s radostí pověsíte na zeď. Dopřejte sobě i své svatbě vlastní originální umělecké dílko! Protože tvořím oznámení i další cedulky na míru dané svatbě, žádné katalogy u mě nehledejte.

Originální oznámení od Oringle

„Napište mi svá přání a já je vtisknu na papír.“


Kromě svatebního oznámení ráda připravím i pozvánky ke svatební tabuli, jmenovky na stůl, papírové dekorace či odznáčky pro svatební hosty. Bude mi ctí přispět k tomu, aby byl váš svatební den opravdu ten nejkrásnější v životě!

Foto: Oringle

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz