Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Romantická svatba v historické Praze

Sníte o romantické svatbě s dotekem historie? Prožijte svoji romantickou svatbu v historické Praze!

2017-07-03.Líbí se mi (0).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební místa/Romantická svatba v historické Praze

Svatba v Praze? Pro někoho tragédie, pro jiného pohádka!

 

Nechte se zlákat kouzlem, které vám stověžatá Praha může nabídnout. Nachází se zde nespočet krásných a elegantních míst, která jsou jako stvořená právě pro onen naprosto jedinečný okamžik, kdy si řeknete své „Ano“.

Praha není jenom starobylým městem plným historie a nostalgie, ale je to rovněž místo plné života, které splňuje vysoké standardy moderního města.

Svatba v Praze

Foto: Archiv Svět svateb

Jedinečné místo pro svatební obřad v Praze

 

Váš svatební obřad může probíhat pod širým nebem v parku či zámecké zahradě. Své „ano“ si můžete říct i v jednom z paláců, v klášteře či kostele, kudy historie kráčela po celá staletí.

Vedle tradičních svateb v Praze na radnici se právě taková místa těší stále větší oblibě. Prožijte svůj svatební den na místě, kde je plno zeleně a klidu, kde se čas jakoby zastavil, a to přitom v centru metropole.

Pokud se nebojíte výšek a toužíte po jedinečném svatebním místě, kde byste na město hleděli z ptačí perspektivy, můžete svoji romantickou svatbu prožít na jedné z městských věží.

Církevní obřad v chrámu Sv. Mikuláše

Svátost manželství je konána v chrámu sv. Mikuláše jako právoplatný obřad, pokud je jeden ze snoubenců pokřtěn. V opačném případě se může nechat pokřít, aby se mohl obřad uskutečnit. Následně probíhá předsvatební příprava.

Pokud ani jeden ze snoubenců není a nechce být pokřtěn, je možné tzv. manželské požehnání. V tomto případě již proběhl civilní obřad a v chrámu proběhne obřad požehnání, který je velice podobný církevnímu svatebnímu obřadu.

Chrám sv. Mikuláše

Chrám sv. Mikuláše (Fotografie: svmikulas.cz)

“Pohádkovou svatbu v Praze můžete prožít přesně podle svých představ, ať jste romantické či dobrodružné povahy.”

Originální doprava na svatbu – Pony Travel

Svatební doprava

Společnost PonyTravel je největší fiakrová společnost v Praze, která je schopna pro vás zařídit až 10 povozů tažených koňmi naráz. Pro svatbu v historické Praze, jsou kočáry romantickou volbou. S luxusními kočáry vám bude k dispozici samozřejmě i kočí a láhev sektu.

Romantická doprava na váš svatební obřad

Pony Travel přistupuje k zákazníkům individuálně, proto přistavení a nazdobení kočárů závisí vždy na konkrétním přání a konceptu svatby.

Foto: Pony Travel

“Z obdivu ke krásám Prahy a jejímu vznešenému stáří ….vám všichni svatební hosté budou přát, ať vaše štěstí trvá co nejdéle.”

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.