Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební bublifuk

Svatební bublifuk můžete využít při focení, zabavíte jím děti a svatebčané budou mít hezký zážitek a vzpomínku.

2017-07-02.Líbí se mi (0).Komentářů: 0

Máte dokonalé místo na svatbu, ale je zde zakázáno házet rýži, plátky růží i konfety? Nevěšte hlavu, máme pro vás řešení.

Místo rýže bublinky štěstí

Jen si to představte, duhové bublinky orámují váš průchod svatební uličkou. Svatebčané dostanou malou elegantní lahvičku před obřadem, a když přijde vaše chvíle, vzduchem se rozlétnou křehké bublinky štěstí. Budete si připadat jako ve snu.

Koupit svatební bublifuk

Darujte svatební bublifuky

Svatebčané budou mít také zajímavý zážitek, a ještě si odnesou drobný dáreček na památku. Lahvičky jsou k dostání v několika variantách. Pokud chcete vyladit váš svatební bublifuk do detailu, můžete si objednat lahvičku s etiketou dle vašeho návrhu. Na ní si nechte vytisknout datum svatby, společnou fotografii či poděkování svatebčanům.

Svatební bublifuk jako zábava pro svatebčany

Svatební bublifuk báječně zabaví i ty nejmenší svatebčany. A pokud jim nebude stačit malá lahvička, můžete si objednat velké balení, nebo dokonce sadu na obrovské bubliny. Chce to trochu cviku a s pomocí tvořítek vykouzlíte bubliny různých tvarů a velikostí. Pokud budete mít bublinek málo, můžete si objednat bublinkovač. Svatebčané si tak užijí třeba tanec v bublinkách. Nebojte se, bublinky oděv nezamažou. Zaručeně vykouzlí jiskřičky štěstí v očích.

“Bublinky vypadají na svatebních fotkách báječně.”

Vytvořte si vlastní bublifuk

Nechte svatebčany vytvořit si bublifuk dle jejich představ nebo vašich. Na svatební bublifuk si můžete nalepit např. samolepky s vlastním motivem nebo bublifuk darovat jako poděkování svatebčanům.

Vytvořte si vlastní bublifuk
Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz