Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Jak by mělo vypadat svatební auto pro nevěstu?

Svatební auto pro nevěstu by mělo být nápadné, aby na sebe poutalo pozornost.

2017-08-05.Líbí se mi (2).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební doprava/Jak by mělo vypadat svatební auto pro nevěstu?

Svatební auto pro nevěstu by mělo působit luxusním a zároveň romantickým dojmem a mělo by být patřičně svatebně nazdobené. Nevěstino auto by mělo být určitě nepřehlédnutelné, nejlépe v bílé barvě.

Svatební vůz pro nevěstu musí být nepřehlédnutelný

Svatební auto pro nevěstu by mělo být nápadné, aby na sebe poutalo pozornost. Nevěsta by v něm měla být vidět a i ona sama by měla dobře vidět ven.

Auto pro nevěstu by mělo působit luxusním, a zároveň romantickým dojmem, mělo by být nejlépe v bílé barvě, dostatečně pohodlné a patřičně nazdobené.

Svatební dekorace na auto pro nevěstu

Svatební auto by mělo být nazdobeno tak, aby bylo již na první pohled jasné, že právě v tomto autě jede nevěsta s tatínkem. Nejčastěji využívanou svatební dekorací na auto je symbol nevěsty – svatební panenka.

Auto pro nevěstu

Nicméně v dnešní době se nevěstin svatební vůz používá i při společném odjezdu novomanželů ze svatby. Proto se auto pro nevěstu zdobí univerzálněji, například živými či umělými květinovými dekoracemi, dvěma velkými snubními prsteny, různými stuhami nebo balónky.

Pro nevěstu stylový veterán na svatbu

Veterán je stále častěji k vidění jako svatební vůz, je to především z důvodu častých svateb na zámku, ke kterým se právě veterán hodí. Především pro pány je to splněný dětský sen. Z amerických veteránů stojí za zmínku Cadillac DeVille Hardtop či Lincoln Continental Mark IV Convertible a z českých Škoda 100 nebo Tatra 603.

Auto pro ženicha

Svatební auto pro ženicha

Každý ženich chce ve svůj svatební den zazářit a touží po velkém entrée. To se mu může lehko splnit.

Přejít na celý článek »

Klasická dlouhá limuzína na svatbu

Limuzínou přijíždí nevěsta na svatbu hlavně v amerických filmech, ale moderní je to už i u nás. Dlouhá limuzína se hodí k velkým svatbám, působí honosně a upoutá na sebe patřičnou pozornost okolí.

Kabriolet jako auto pro nevěstu

Kabriolet je v současné době velice moderním a zároveň stylovým svatebním vozem. Nevěsta má z vozu nádherný výhled a zároveň je vidět i ona sama. Dokonce se nemusí bát o svůj účes, střecha lze vždy rychle zatánout, případně může použít šátek.

Svatební auto VW Beetle cabrio

SUV jako auto pro nevěstu

SUV je nepřehlédnutelné svou velikostí a působí dojmem luxusu. Uvnitř bude mít nevěsta pohodlí a dostatek prostoru pro nadýchané svatební šaty.

Foto: Archiv SS, Svatebni-vozy.com, Mercedez-Benz.cz

Mercedes Benz
Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.