Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Už máte svého svatebního poradce?

Zařizujete si svatbu sami, ale dobrá rada by se vám hodila? Dobré rady a triky získáte díky svatebnímu poradenství.

2017-08-17.Líbí se mi (0).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební agentury/Už máte svého svatebního poradce?

Zařizujete si svatbu sami, ale dobrá rada by se vám hodila? Dobré rady a triky získáte díky svatebnímu poradenství od svatební koordinátorky.

Pomocná ruka svatebního poradce

Nevíte, jaké vybrat květiny, které by se měly hodit k vašim šatům? Jaké dokumenty musíte vyplnit před sňatkem? A jaké tradice na svatbě určitě nevynechat? Se vším poradí svatební agentka. Na schůzce společně proberete problém, svatební agentka vám jej pomůže vyřešit a poradí vám další zajímavé tipy. To vše v pohodlí vašeho domova či v salonu, kavárně.

Svatební výzdoba

Foto: Archiv Svět svateb

Proč mít svatební poradkyni?

Protože ani své rozbité auto nesvěříte do rukou amatérovi, i vaše svatba by měla být pod dohledem profesionála! Doporučujeme s odborníkem konzultovat většinu svatebních příprav. Zkušené oko pomůže podchytit chybku, ze které by se mohl vyklubat problém. Svatební poradce je navíc vždy vyzbrojen časopisy a dalšími katalogy plnými inspirace.

Co můžu od svatebního poradce požadovat?

Odpovědi na to, jak rychle, efektivně a s přiměřenými náklady svou svatbu naplánovat. Pomoc se zařízením formalit sňatku, sestavení rozpočtu, tipy na dodavatele, harmonogram příprav, pomoc při výběru stylu svatby, šatů, květin atd.

“Svatbu plánujeme sami, ale dobrá rada by se nám hodila.”

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.