Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v zahraničí, když si chcete slíbit věrnost na pláži

Láká vás svatba v zahraničí? Investujte sami do sebe a vycestujte do ráje.

2017-09-25.Líbí se mi (1).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatba v zahraničí/Svatba v zahraničí, když si chcete slíbit věrnost na pláži

Láká vás svatba v zahraničí, ale nemáte tušení, co vše je k tomu potřeba a na kolik taková svatba vychází?

Toužíte po svatbě, která bude intimní, romantická a především nezapomenutelná? Řekněte si své ano v ráji, kde vám bude svědkem šumění vln spolu s tyrkysovou hladinou moře.

Svatba v zahraničí má jisté výhody – jednou je soukromí

Čím dál tím více párů dává od klasické svatby ruce pryč a přejí si den D užít jen ve dvou, bez závistivých příbuzných, úšlebků a babských klepů.

Žádná svatba se neobejde bez náročnější finanční investice. Ale namísto zařizování hostiny pro všechny vaše příbuzné investujte sami do sebe a vycestujte do ráje, který bude představovat krásný start do vaší nové životní etapy.

Svatba v zahraničí

Foto: Archiv Svět svateb

Nemusíte se brát v létě proto, abyste v šatech nezmrzla

Snoubence jistě potěší stálost počasí a celoročně příjemné teploty. Nemusíte čekat na příchod jara či léta, frnknout a vzít se můžete kdykoli. Hřejivé paprsky vás při svatbě v zahraničí jistě neminou.

Co vše je třeba pro svatbu v cizině zařídit?

Před tím, než se pustíte do zařizování svatby v zahraničí, si promyslete, zda se o vše postaráte sami, nebo svatbu zadáte zkušené svatební agentuře. Bez agentury se připravte na náročné papírování. Bez běhání po úřadech a vyplňování dokumentů vás svatba v ráji nemine.

Pro hladký průběh svatby v zahraničí, kterou si organizujete sami, je nutná i jazyková vybavenost, znalost tamních předpisů a postupů na místních úřadech. Svatební balíček od agentury může vyjít o něco dráž, ale je bezstarostný. Záleží jen na vás, která možnost zvítězí.

“Slibte si věrnost v pohádkové destinaci, kde také strávíte líbánky. ”

Svatba v zahraničí

Foto: Archiv Svět svateb

Se svatbou v zahraničí vám pomohou na matrice v Brně

Dalším aspektem je také výběr vhodného místa sňatku a následné ověření na úřadě, jestli obřad v dané zemi bude platný i u nás. Se vším vám poradí a pomohou na specializované matriceZvláštní matrika Brno, která má svatby v zahraničí jako jediná na starost.

Oblíbené země aneb právě sem míří snoubenci nejčastěji

Cenově dostupné jsou řecké ostrovy, Itálie i Chorvatsko. Romantiky láká malebný ostrůvek Santorini, jehož bělostné domky s modrými střechami jsou proslulé napříč celým světem. Taková romantika však něco stojí a celková cena se může vyšplhat k 100 000 Kč. Proto zvažte např. ostrov Rhodos, kde svatba a líbánky vychází  cca na 50 000 Kč.

Oblíbená je také svatba v Benátkách na gondole nebo s výhledem na italská alpská jezera. Nároční snoubenci jistě neodolají Karibiku, Francouzské Polynésii nebo jednomu z ostrovů v Indickém oceánu.

Na špici oblíbených zahraničních svatebních destinací se drží Seychely, Maledivy a také Mauricius. Svatební balíček spolu s letenkou a ubytováním vás vyjde kolem 200 000 Kč.

Svatba na Havaji

Spojte romantickou svatbu se svatební cestou!

Zažijte nazaměnitelné svatební dobrodružství na Havaji – Tropický deštný prales, sopky, bambusový les, koupání pod vodopády, lávová pole.

Přímo na Havaji sídlí jediná česká svatební agentura. Tato agentura vám zajistí svatební obřad na pláži, veškeré administrativní záležitosti nutné k legálnímu sňatku na Havaji a samozřejmostí je český koordinátor na místě.

Možnosti svatby na Havaji

Svatební cesta rozhodně nebude nuda! Využijte také možnosti celodenních výletů na ostrovech se zkušenou českou průvodkyní.

Svatba na Havaji na klíč, celodenní výlety pro jednotnivce i větší skupiny, hudební koncerty, filmové festivaly, narozeninové oslavy či zahradní party přesně podle vašich představ! Více také na Facebooku Svatby na Havaji.

Foto: Svatba na Havaji

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.