Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Jaká může být svatba v zimě?

Svatba v zimě má mnoho výhod. Je plná romantiky, provoněná vůní cukroví a jehličí a vaše svatební fotografie budou mít krásnou zimní kulisu.

2017-10-13.Líbí se mi (1).Komentářů: 0
Úvod/Články/Zajímavosti o svatbě/Jaká může být svatba v zimě?

Pohádková zimní svatba je pro některé splněným snem a na rozdíl od tradiční letní svatby má mnoho výhod.

Jaká je svatba v zimě? Přeci kouzelná!

Vánoční a povánoční čas je ideálním pro oslavu vaší lásky. Vánoce nás naplňují láskou a rodinnou něhou. Zimní čas je podbarven vůní jehličí a překrásnou bílou krajinou. Tak proč nezvolit svatbu v zimě?


Máte jasnou představu o tom, jak by měla vaše svatba vypadat? A toužíte po něčem originálním? Volte svatbu v zimě.


Zimní kytice

Foto: Archiv Svět svateb

Svatba v zimě skýtá mnoho výhod

V zimním období vás nebudou čekat žádné boje o volné termíny oddávajících, fotografů a matrikářek, jako je tomu v letních měsících. Nejen fotografové na vás budou mít více času, a proto vám věnují více péče. Svou svatbu můžete uspořádat v den, který si přejete a na svatebním místě, které jste si vysnili. Jedinou výjimku tvoří snad státní svátky, svatební obřady přímo na Štědrý den (tedy svátek) se u nás nekonají.

Jaké svatební šaty si vzít v zimě?

Což takhle místo kopírování svatebních průvodců a katalogů, ve kterých jsou nevěsty s odhalenými rameny a otevřenými střevíčky, dát přednost dlouhým bílým šatům s krásným kožíškem?

“Při svatbě v zimě si budete připadat jako Popelka z pohádky.”

Svatební barvy – klidně v barvách vánočních

Ideálními barvami pro zimní svatbu jsou bílá, stříbrná, zlatá, světle i tmavě modrá a fialová barva. Tyto barvy se báječně hodí jak pro svatební výzdobu a dekoraci tak i pro samotnou nevěstu a družičky.

Zimní svatební kytice a originální svatební výzdoba

Nevíte jak svůj velký den nazdobit? Začněte například svatebním oznámením, na které můžete umístit tradiční zimní motivy a ve stejném duchu pokračujte přes svatební dort až po svatební tabuli. Na svatební stoly se místo květin rozmístí jehličí s jeřabinami a cukrovím či zimní vločky a sněhuláky. Vybírat můžete i z umělých či sušených květin.

Svatba v zimě

Foto: Archiv Svět svateb

Pokud naopak chcete vytvořit příjemnou teplou atmosféru, zvolte barvy výrazné a třpytivé. S tím vám ostatně poradí odborník na floristiku, protože svatební kytice je základ, na kterém byste měli stavět. Pro zimní svatební kytici se hodí se například výrazně růžová či oranžová, právě tyto barvy celý svatební den krásně rozjasní.

Romantika ve sněhu na saních

Jestliže bylo vaším velkým přáním dojet na svatební obřad kočárem taženým koňmi, i v zimě se tento sen stane skutečností. Rozdíl bude jen ten, že místo kočáru budete sedět v romantických saních zabaleni do teplých dek, stejně jak Nastěnka v Mrazíkovi.

Pohádkový zimní svatební obřad na zámku Průhonice

Toužíte po opravdu nezapomenutelné svatbě? Po obřadu jako z pohádky? Po neopakovatelné romantice, jakou vám budou ostatní závidět? Pak uspořádejte svůj svatební obřad v pohádkovém prostředí průhonického zámku v zimě.

Prohlédnout možnosti svatby na Zámku Průhonice

Kulisy kouzelného zámku s jiskřícím sněhem způsobí, že budete vypadat jako Popelka na královském bále. Vaše svatební fotografie si nikdo nesplete s žádnou jinou svatbou. Romantika zasněženého zámeckého nádvoří vás naprosto ohromí. Zimní svatební obřady probíhají na průhonickém zámku vždy od listopadu do února.

Foto: Zámek Průhonice

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.