Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební trendy a inspirace roku 2018

Svatby v roce 2018 budou v duchu jednoduchosti, radosti a svobody.

2017-12-01.Líbí se mi (11).Komentářů: 0

Čím inspirovat svou svatbu? Podívejte se na trendy 2018.

Nikomu nevěřte, jen…

Svatby v roce 2018 budou v duchu jednoduchosti, radosti a svobody. Nikomu nevěřte, jen svým niterným pocitům. „Vykašlete se“ na rady starších a vše si udělejte, jak to cítíte srdcem. Z toho budete mít největší radost. V popředí bude pravé kouzlo lásky a zamilovanosti. Připravte se na originalitu, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho po svatbě. Inspirovat se také můžete stylem 20.-30. let.

Inspirace pro svatební barvy

Barvy pro svatby v roce 2018 jsou hodně individuální – v duchu svobody a nejvíce bude záležet na tom, jaké místo zvolíte pro svatební hostinu. Převládají opět studené odstíny. Vévodit svatebním barvám budou metalické barvy. Jemné barvy růžových letních červánků přechází v mentolovou a tyrkysovou, doplněny jsou pistáciovou a lehkými odstíny zelené. Podzim tradičně dozdobí oranžová a hnědá, kterých se nemusíte bát.

Tak jako v předcházejících letech se budou líbit veškěré odstíny fialové od světle pastelové až po tmavě purpurovou. Můžete si vybrat podle sympatií, variant je více než dost.

Doporučujeme

Svatební výzdoba podle trendy barev

Vybírejte svatební výzdobu podle barev, které budou vévodit roku 2018. Vyzkoušejte si to kliknutím na obrázek, který vás přesměruje rovnou do e-shopu se svatební výzdobou. Plánujete svatbu v námořnickém stylu? Sáhněte po tmavě modré. Chcete romatiku, volte spíše starorůžovou.

Svatební výzdoba podle barev

Foto: Archiv Svět svateb

Svatební květiny pro rok 2018

Květinových trendů je hned několik, začneme nádechem romantiky a luxusu – hortenzie, hyacinty a orchidee v pastelových barvách. Květinám opět vévodí krásná pivoňka, ta ovšem kvete pouze 2 měsíce v roce, tudíž neváhejte a sáhněte po dostupnějších růžích. S růžemi nešlápnete vedle, trendy je pro tento rok elegance a jednoduchost svatebních kytic.

Svatební kytice

Foto: Archiv Svět svateb

Pokud chcete něco originálního, zvolte kytici z netradičních materiálů. Nebojte se papírových kytiček, z látkových kvítků či dokonce knoflíků. K tématickým svatbám se budou hodit doplňky z mušlí či s umělými motýlky.

Svatební šaty pro rok 2018

Svatební šaty by měly podtrhovat vaši osobitost. Nemá smysl si brát šaty, které se k vám nehodí. Pro ty, které se potřebují inspirovat, máme zaručený tip: Šatům opět kraluje rafinovaná krajka a transparentní materiály. Co je také více ženského, sexy a zároveň drzého?

Trendem je dobře sedící střih, který lichotí vaší postavě. Šaty bez ramínek pro drobné nevěsty, šaty s širšími horizontálními ramínky pro ty, kterým příroda nadělila více centimetrů do výšky.

V módě je jednoduché líčení a elegantní účesy s jemnými doplňky. Celkový vzhled můžete doplnit romantickými čelenkami a tajemnými závoji. S doplňky šetřete a pokud nějaký vyberete, volte jej v barvě svatby.

Svatební dorty v roce 2018

U svatebních dortů čekejte podobné trendy jako loni. Dort bude letos ve stejném stylu; od nejsvětlejších barev až po tmavé odstíny. Moderní je jeden velký dort doplněný o cupcakes, které můžete věnovat i ve výslužce.

Svatební dort a cupcakes

Foto: Archiv Svět svateb

V kurzu jsou také měkké vlnky i chuť podle ročního období. (V létě osvěžení citronovou příchutí, na podzim hřejivá kávová či čoko chuť.)

Výběr svatebního dortu určitě nepodceňujte, měl by krásně doplnit a podtrhnout styl celé vaší svatby. Dnes jde sehnat nádherné zdobení, květiny (jako) živé, postavičky či netradiční aplikace jako stuhy či kamínky.

Svatební oznámení 2018

Častěji budou snoubenci volit metalické písmo na svatební oznámení, pozvánky, nápisy, cedule, menu či jmenovky. Velkým trendem je kaligrafické písmo. Co to je kaligrafické písmo? Mrkněte na web kaligrafie. Kurzy v Praze pořádají např. Hanka Krasopiska nebo Ateliér 45, v Brně pak např. Nikola Klanicová. Svatební oznámení může být originální, moderní ale i klasické. Vaší fantazii se meze nekladou. Samozřejmě nezapomeňte na svatební barvy, které by měly být ve studených odstínech.

Netradiční snubní prsteny ze dřeva

Doporučujeme: originální a jedinečné snubní dřevěné prstýnky

Máte rádi jedinečný design a pocit sounáležitosti s přírodou nebo máte alergii na kov, příp. chcete mít originální a jedinečné prstýnky? Právě pro vás má Barbara z Woodenstyle.cz netradiční snubní prsteny, ze kterých dýchá pocit tepla. Tento nadčasový materiál je tu s námi od pradávna. Dá se říct, že po opracování šperk nadále dýchá a žije.  Ano, to je výjimečnost, krása a síla dřeva.

Nabídka je pestrá, použitý materiál dřeva dodá výrobku jeho osobitost. Prstýnky se ručně zhotovují z nejodolnějších evropských i exotických dřevin. Díky kvalitnímu dřevu a speciální metodě zpracování bentwood se prstýnky stávají velmi odolným šperkem s obtiskem duše dřeva. Pro příznivce lehkých kovů zhotovíme dřevěné prstýnky s titanovým základem.

Prohlédnout další originální dřevěné prstýnky

Tyto malé symboly věrnosti a lásky můžeme dozdobit minerály různých barev, mosazi, stříbrnými vlákny, pískem a jinými přírodními materiály.

Staňte se designérem nejenom společného života, ale navrhněte si své vlastní snubní prstýnky.

Foto: Woodenstyle.cz

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz