Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební trendy a inspirace roku 2018

Svatby v roce 2018 budou v duchu jednoduchosti, radosti a svobody.

2017-12-01.Líbí se mi (8).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební rady a tipy/Svatební trendy a inspirace roku 2018

Čím inspirovat svou svatbu? Podívejte se na trendy 2018.

Nikomu nevěřte, jen…

Svatby v roce 2018 budou v duchu jednoduchosti, radosti a svobody. Nikomu nevěřte, jen svým niterným pocitům. „Vykašlete se“ na rady starších a vše si udělejte, jak to cítíte. Z toho budete mít největší radost. V popředí bude pravé kouzlo lásky a zamilovanosti. Připravte se na originalitu, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho po svatbě. Inspirovat se také můžete stylem 20.-30. let.

Inspirace pro svatební barvy

Barev pro jarní a letní svatby v roce 2018 je opravdu mnoho, ale převládají spíše studené odstíny. Vévodit svatebním barvám budou světlé odstíny zelené. Jemné barvy růžových letních červánků přechází v mentolovou a tyrkysovou, doplněny jsou pistáciovou a lehkými odstíny zelené. Podzim tradičně dozdobí oranžová a hnědá, kterých se nemusíte bát.

Tak jako v předcházejících letech se budou líbit veškěré odstíny fialové od světle pastelové až po tmavě purpurovou. Můžete si vybrat podle sympatií, variant je více než dost.

Svatební výzdoba podle trendy barev

Vybírejte svatební výzdobu podle barev, které budou vévodit roku 2018. Vyzkoušejte si to kliknutím na obrázek, který vás přesměruje rovnou do e-shopu se svatební výzdobou. Plánujete svatbu v námořnickém stylu? Sáhněte po tmavě modré. Chcete romatiku, volte spíše starorůžovou.

Svatební výzdoba podle barev

Foto: Archiv Svět svateb

Svatební květiny pro rok 2018

Květinových trendů je hned několik, začneme nádechem romantiky a luxusu – hortenzie, hyacinty a orchidee v pastelových barvách. Květinám opět vévodí krásná pivoňka, ta ovšem kvete pouze 2 měsíce v roce, tudíž neváhejte a sáhněte po dostupnějších růžích. S růžemi nešlápnete vedle, trendy je pro tento rok elegance a jednoduchost svatebních kytic.

Svatební kytice

Foto: Archiv Svět svateb

Pokud chcete něco originálního, zvolte kytici z netradičních materiálů. Nebojte se papírových kytiček, z látkových kvítků či dokonce knoflíků. K tématickým svatbám se budou hodit doplňky z mušlí či s umělými motýlky.

Svatební šaty pro rok 2018

Svatební šaty by měly podtrhovat vaši osobitost. Nemá smysl si brát šaty, které se k vám nehodí. Pro ty, které se potřebují inspirovat, máme zaručený tip: Šatům opět kraluje rafinovaná krajka a transparentní materiály. Co je také více ženského, sexy a zároveň drzého?

Trendem je dobře sedící střih, který lichotí vaší postavě. Šaty bez ramínek pro drobné nevěsty, šaty s širšími horizontálními ramínky pro ty, kterým příroda nadělila více centimetrů do výšky.

V módě je jednoduché líčení a elegantní účesy s jemnými doplňky. Celkový vzhled můžete doplnit romantickými čelenkami a tajemnými závoji. S doplňky šetřete a pokud nějaký vyberete, volte jej v barvě svatby.

Svatební dorty v roce 2018

U svatebních dortů čekejte podobné trendy jako loni. Dort bude letos ve stejném stylu; od nejsvětlejších barev až po tmavé odstíny. Moderní je jeden velký dort doplněný o cupcakes, které můžete věnovat i ve výslužce.

Svatební dort a cupcakes

Foto: Archiv Svět svateb

V kurzu jsou také měkké vlnky i chuť podle ročního období. (V létě osvěžení citronovou příchutí, na podzim hřejivá kávová či čoko chuť.)

Výběr svatebního dortu určitě nepodceňujte, měl by krásně doplnit a podtrhnout styl celé vaší svatby. Dnes jde sehnat nádherné zdobení, květiny (jako) živé, postavičky či netradiční aplikace jako stuhy či kamínky.

Svatební oznámení 2018

Na pozvánky můžete použít krajku, ruční kresbu, ale také vzor květin. Inspirujte se netradičními formáty a vzory. Svatební oznámení může být originální, moderní ale i klasické. Vaší fantazii se meze nekladou. Samozřejmě nezapomeňte na svatební barvy, které by měly být ve studených odstínech.

Svatební doplňky v roce 2018

Doporučujeme: Originální doplňky od Design Empathy

Firma Design Empathy je na trhu od roku 2010 a vyrábí šperky a svatební doplňky a dárky z křišťálové pryskyřice s romantickým nádechem a s věnováním či s osobními fotkami. Rádi vám vyrobí manžetové knoflíčky, zrcátka pro maminky a svědkyně, doplňky pro nevěstu, ale i otvírák na pivo či tabatěrku nebo placatku pro tatínky a dědečky.

Také vám rádi vyrobí brože nejen na svatební kytice či jako myrty, náušnice, řetízky a mnoho dalších krásných šperků a doplňků pro všechny důležité hosty na vaší svatbě. Šperky si můžete sami navrhnout a sladit do stylu vaší svatby. Pro personalizaci šperků je k dispozici formulář pro návrh šperků na přání, podle kterého si jistě každý vybere nebo do něj lze nahrát i vlastní grafiku či fotografii.

Prohlédněte si stálou nabídku svatebních doplňků nebo si vytvořte šperk podle vlastního vkusu od Design Empathy.

Foto: Design Empathy

Tip pro rok 2018 – Chcete k fotkám i pestrý VIDEOKLIP?

Svatební fotograf Olomouc – tým AMAKA vám nabízí ke svatebním fotografiím i VIDEOKLIP. Jedná se o videosestřih podkreslený hudbou, který se zaměřujeme hlavně na romantické chvíle páru.

Klip je v délce kolem 2-5 min. Svatební video je pečlivě promyšlené a sestříhané tak, aby pro vás bylo pěknou památkou na váš jedinečný okamžik. Věříme proto, že se VIDEOKLIP AMAKA stane vhodný doplňkem pro ty, kteří by rádi měli i kousek té filmové dokumentace a zároveň se nechtějí zavazovat pro celodenní natáčení s kamerou.

Tým AMAKA – Martin a Katka Adamcovi, vám dále mohou nabídnout: Pohodový přístup. Úsporu času při focení, takže často stihnete mnohem více romantických scén, než při práci s jedním fotografem. Dále mobilní ateliér v případě focení v interiéru. Profesionální technické zázemí, např. Canon EOS 5D MARK III s objektivy té nejvyšší kvality. A nakonec? Při osobní schůzce vám rádi poradí, jak nejlépe zorganizovat svatební den tak, abyste měli zachycený váš VELKÝ DEN tak nejlépe, jak je to jen možné.

Foto: Amaka foto

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2017 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.