Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v přírodě aneb venkovská svatba

Neformální svatby v přírodě jsou v dnešní době stále oblíbenější volbou. Inspirujte se naším článkem a najděte si v přírodě to své kouzelné místo.

2017-12-22.Líbí se mi (10).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební místa/Svatba v přírodě aneb venkovská svatba

Svatby v přírodním prostředí jsou stále oblíbenější

Neformální svatby v přírodě jsou v dnešní době stále oblíbenější volbou. Jsou vhodné pro snoubence z města, dobrodruhy i snílky. Inspirujte se naším článkem a najděte si v přírodě to své kouzelné místo.

Hlavním lákadlem pro eko svatbu v přírodě je využití všech krás, která nám příroda nabízí a také odlehčení životnímu prostředí. Svatební oznámení můžete poslat elektronicky, k výzdobě použijte luční květiny a pro svatební hostinu využijte lokální suroviny.

Svatební obřad v přírodě

Svatební obřad v přírodě, pod širým nebem, se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Svatební obřad si můžete uspořádat i v různých městských a zámeckých parcích. Mezi ty nejkrásnější patří park Zámku Průhonice, pražská Stromovka i svatební park pod Frýdeckým zámkem.

Eko svatba nabízí především romantiku a to například v podání kočáru taženého koňmi, který vás přiveze a odveze. Všechny vaše nápady můžete realizovat jak v přírodě, na starém statku, na farmě nebo u rybníka.

Hliněná bašta svatba Míši a Petra v přírodě

Svatba na louce

Svatba na louce je jako stvořená pro romantiky. Své Ano si řeknete pod slunečními parsky, s krásným výhledem do kraje obklopeni romantickou přírodou a lesy.

Velkou výhodou tohoto obřadu je, že vám odpadají poplatky za pronájem svatebního místa. Na louce si můžete uspořádat celý svatební den i s kapelou, a pokud vám počasí nebude přát, přemístíte se do párty stanů.

“Při svatbě v přírodě zapomeňte na jehlové podpatky.”

Novomanželé v lese

Foto: Archiv Svět svateb

Svatba v lese

Milujete přírodu a přírodní materiály? Pak právě pro vás je svatba v lese tím pravým. Mnoho krásným přírodních detailů, krásné mýtiny, šustění listí, zpěv ptáků. To vše dokreslí netradiční svatební atmosféru. Pro originální svatební fotografie můžete použít lesní zátiší, romantické zříceniny (které najdete skoro v každém lese), nebo si místo vyberte u svého oblíbeného hradu.

“Přírodní svatby by měly mít v barvách hnědé, zlaté, béžové, zelené prostě vše v souladu s přírodou.”

Přírodní svatba

Při plánování svatby nezapomínejte na to, že svatba by měla být sladěna do přírodních motivů a detailů. Pro svatební šaty vybírejte přírodní materiály, nebo si nechte přešít svatební šaty po mamince. Na přírodní svatbě by neměly chybět luční květiny, místo závojů květinové věnečky, svatebčany můžete posadit na pařez nebo na deku. Při svatbě v přírodě se fantazii meze nekladou.

Svatba pod širákem tam, kde si vyberete

Svatba pod širákem tam, kde si vyberete

Svatba pod širákem je balíček potřebného vybavení pro venkovní svatební obřad všude tam, kde chcete vy. Řekněte kdy a kde a na místě bude vše v domluvený čas připravené. Po obřadu už se nemusíte vůbec o nic starat.

Více o svatbě pod širákem

Dostanete velkou dřevěnou slavobránu. Ta bude sestavena až na místě, takže se nemusíte při výběru místa nijak omezovat. Pod slavobránou bude stolek, ať se máte kde podepsat. Svatebčani se posadí na 32 pohodlných židliček. A kdyby náhodou, půjde to i za deště. Jakmile zaprší, dostnete bílé deštníky a stříšku na slavobránu. Takže zůstanete v suchu a ještě pořídíte super fotky.

Svatba v srdci Vysočiny v Pensionu Klokočí

Rodinný pension Klokočí najdete v samém srdci chráněné krajinné oblasti Žďárské Vrchy, které patří k nejnavštěvovanějším oblastem kraje Vysočina. Toto místo je jako stvořené pro uspořádání romantické svatby v přírodním i venkovském stylu, kterou prožijete v naprostém klidu a soukromí.

Jaké jsou možnosti pohádkové svatby v Klokočí?

Pro svatební obřad můžete zvolit jakékoliv zákoutí nádherné zahrady, nebo prostory přímo v pensionu. V pensionu Klokočí vám rádi pomohou se svatebním cateringem, se svatební výzdobou, navrhnou vám svatební menu a pomohou s výběrem hudby. Ve svatební den navíc budete celý pension jen pro vás.

Foto: Pension Klokočí

Svatba v Hliněné baště s terasou a vyhledem do přírody

Romantiku zažijete v restauraci Hliněná bašta a v jejím bezprostředním okolí. Můžete zde uspořádat nejenom hostinu, ale i venkovní svatební obřad v náruči přírody. Svatební hostina v restauraci z nepálené hlíny to je vyhlášená kuchyně se spoustou lahůdek. Stylové zařízení restaurace, letní terasa s výhledem na rybníček a soukromé parkoviště. Grilování a možnost živé hudby s tancem. Co víc si přát?

Svatba na břehu rybníčka s romantickou terasou

Na svatební hostině raději počítejte s pár místy navíc, které zaberou místní kočičí návštěvnice. Pro vaše nejmenší svatebčany je připravené dětské hřiště, které je jistě zabaví a vám poskytne potřebný klid k oslavám.

Dechberoucí večerní kouzelný pohled na terasu Hliněné bašty

Hliněná bašta večerní pohled na terasu nad rybníčkem

Kouzelná svatba v srdci přírody v Čapím hnízdě

Plánujete svatbu v přírodě a stále nemůžete najít to pravé místo s nádhernou přírodou a historií? Pak právě pro vás je Čapí hnízdo tím správným místem. Unikátní resort Čapí hnízdo se nachází na území přírodního parku Džbán – Žebrák a je obklopeno romantickými rybníky, loukami a remízky.

Vše o svatbě v přírodním resortu Čapí hnízdo zde

Své ANO si můžete říct u břehu rybníka, na louce, na golfovém hřišti i nádherné jízdárně. Všechna tato místa pro vás budou svatebně vyzdobena v přírodním duchu, přesně tak aby ladili s konceptem vaší svatby. Nejen o svatební výzdobu se vám tým Čapího hnízda postará, v jejich režii bude váš den D opravdu dokonalý.

Foto: Čapí hnízdo

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz