Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v Královéhradeckém kraji

V Královéhradeckém kraji naleznete mnoho krásných míst pro pořádání vašeho svatebního obřadu i svatebních oslav.

2018-02-18.Líbí se mi (5).Komentářů: 0

V Královéhradeckém kraji naleznete mnoho krásných míst pro pořádání vašeho svatebního obřadu i svatebních oslav.

Plánujete svatbu v Královéhradeckém kraji a stále se nemůžete rozhodnout, jaké místo zvolit? Zda bude vaše svatba uprostřed města, na zámku nebo snad na Sněžce? Snad vám náš článek pomůže s výběrem ideálního místa pro váš den D.

Svatba pro milovníky horských túr

Jste milovníci procházek v přírodě, pořádných výšlapů, krásných a romantických výhledů do kraje? Pak pro vás bude jistě nezapomenutelným zážitkem svatba na nejvyšší hoře Krkonoš, na Sněžce. Krakonoš bude jistě stát při vás a zajistí vám nádherné, slunečné počasí. Dalším horským místem pro vaši svatbu mohou být Adršpašské hory, pověstné svou rozmanitou a krásnou přírodou.

Svatba v ZOO

Pokud chcete pojmout svůj životní krok netradičně, řekněte si ANO v ZOO Dvůr Králové. Za svědky vám mohou jít slon, zebra, nebo i gorila. Svatba v Zoo bude pro všechny svatebčany nezapomenutelným zážitkem, ze kterého budete mít originální vzpomínky a svatební fotografie.

“V Královéhradeckém kraji naleznete mnoho míst pro uspořádání pohádkové svatby.”

Ve svatební den buďte zámeckou paní

Splňte si svůj dětský sen a staňte se princeznou. Ptáte se kde? Dětský sen o pohádkové svatbě si můžete splnit hned na několika hradech a zámcích. Historický svatební obřad se vším co k tomu patří, budete mít na Hradě Kost. Romantický svatební obřad v zámeckém parku nebo v romantickém prostředí zámku prožijete na Státním zámku Náchod, ve Státním zámku Ratibořice ale i v Hrádku u Nechanic.

Svatba

Foto: Archiv Svět svateb

Svatba v Hradci Králové

Samotný Hradec Králové má mnoho krásných míst pro uspořádání svatebního obřadu. Pro svatební obřad doporučujeme Jiráskovy sady, obřad se může uskutečnit, jak v krásné zahradě, tak přímo v unikátním dřevěném kostelíku sv. Mikuláše anebo v hudebním pavilonu. Až si vyberte místo pro svatební obřad a svatební hostinu, podívejte se po svatebních šatech. V Hradci Králové je mnoho svatebních salonů, ve kterých naleznete šaty svých snů.

Svatba na Zámecké Terase

Krásné prostředí zámku a luxusní party stan

Restaurace Zámecká Terasa se nachází na romantickém nádvoří zámku Karlova Koruna, ve kterém také můžete uspořádat svůj svatební obřad. Ochotný a profesionální tým restaurace se vám rád postará o kompletní svatební hostinu. Rádi vám zajistí sestavení svatebního menu, slavností výzdobu svatební hostiny, svatební dekorace a květiny.

Možnosti svatební hostiny v Zámecké Terase

Také vám pomohou se svatbou na klíč, připraví a rozešlou vaše svatební oznámení a mnoho dalšího. Každá svatba je pro ně jedinečným projektem, který se snaží dotáhnout k dokonalosti. Pokud se svěříte do jejich rukou, budete jistě spokojeni a vše bude perfektní.

Prožijte romantický den v Zámku Kostelec nad Orlicí

Nový zámek najdete v Královéhradeckém kraji, na okraji města Kostelec nad Orlicí. A pokud hledáte příjemné místo pro váš svatební obřad, vězte, že jste na tom správném. Tato výjimečná empírová stavba ukrytá v zeleni anglického parku vám nabídne reprezentativní zázemí pro celý svatební den.

Svatba v zrcadlovém sále nebo anglickém parku? Vyberte si

Projděte se po zámku sami hned teď

V areálu zámku můžete strávit celý svůj svatební den, protože hostinu či raut vám připraví v Toniově zámecké kavárně, kterou naleznete hned naproti zámku. Kavárna vám také nabídne občerstvení pro vaše hosty, aby mohli příjemně strávit čas během vašeho fotografování.

Foto: Zámek Kostelec nad Orlicí

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz