Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

5 výhod svatby v týdnu nebo-li ve všední den

Svatba ve všední den má své klady i zápory, než se pro ni rozhodnete, zvažte vše pečlivě.

2018-03-01.Líbí se mi (2).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební místa/5 výhod svatby v týdnu nebo-li ve všední den

Vybrali jste si vaše vysněné svatební místo a už má ve vašem termínu obsazeno? Zklamání? Máme řešení.

Ideální svatební místa mívají pátky a soboty v sezóně obsazené

V poslední době je to celkem běžné. Ideální svatební místa jako statky, mlýny, farmy, zahrady, zámky či hrady mají pátky i soboty ve svatební sezóně plně obsazené. Co s tím? Zvolte za svůj svatební den všední den, tzn. úterý, středu nebo čtvrtek. Svatby v týdnu mají některé nesporné výhody. Jaké?

Našli jsme 5 výhod svateb ve všední den. Najdete další?

Výhoda č. 1: Volno mívají i svatební místa, která jsou pátky a soboty již obsazena

Stává se běžnou praxí, že o víkendech a svátcích mají nejoblíbenější svatební místa obsazeno. Při svatbě ve všední den se tomuto zklamání vyhnete. Svatební obřad a celý svatební den prožijete v klidu a bez stresu, obklopeni pouze svými nejvěrnějšími.

Výhoda č. 2: Ve všední dny mají volnou kapacitu kvalitní svatební dodavatelé

To stejné platí i o dodavatelích. Svatební dodavatelé mají přes víkendy většinou plno a nové klienty již nepřibírají. Při svatbě ve všední den vám rádi se vším vyjdou vstříc a můžete si být jisti, že jejich služby budou stejně kvalitní a perfektní jako kdy jindy.

Výhoda č. 3: Na svatbu v týdnu se s dodavateli dobře vyjednávají slevy

Tzv. hluchá místa v týdnu jsou pro vás ideální pro vyjednávání slev se svatebními dodavateli. Pokud se touto cestou nechcete ubírat a „handrkovat“ se o ceny, svěřte se do rukou svatební koordinátorky, která vše zařídí za vás.

Novomanželé u vozu

Foto: Archiv Svět svateb

Výhoda č. 4: Lákavá data bývají v pracovní dny, např. v úterý či ve středu

Chcete se vzít v den, kdy máte výročí seznámení, ale vychází to na úterý. Proč se nevzít v úterý? Jděte do toho! Populární data svatby jako 4.4.2019 (čtvrtek), 6.6.2019 (čtvrtek), 8.8.2019 (čtvrtek), 9.9.2019 (pondělí), 10.10.2019 (čtvrtek) mají výhody i nevýhody. Mezi výhody patří jejich magická síla, originalita i lehká zapamatovatelnost. Nevýhodou však může být jejich popularita a velký zájem snoubenců. Ne však v týdnu – svatba v týdnu může být vaše velká výhoda.

Výhoda č. 5: Svatba na rychlo

Svatba ve všední den vám také umožní plánovat ji např. jako svatbu na rychlo. Svatební místo bude mít jistě volno, restaurace i hotely vám také rádi vyhoví.

Nezapomínejte, že je to váš svatební den a záleží jen na vás dvou jaké datum a jaký den si zvolíte. Možná se mezi svatebními hosty najde pár rýpalů, kterým se všední den nebude líbit, ale vy se tím nenechte odradit. Den nebo dva dovolené pro vás vaši nejbližší jistě rádi obětují a svatbu s vámi náležitě oslaví.

Ideální místo pro svatbu ve všední den – Statek Vletice

Statek Vletice - exteriéry

Statek Vletice naleznete kousek od Prahy. Již při obhlídce tohoto místa si budete na 100% jisti, že to je to pravé svatební místo. Statek Vletice je perfektní místo pro uspořádání pohádkové svatby v přírodě, v kruhu vašich blízkých ať už se jedná o všední den nebo víkend.

Více informací o svatbě na Statku Vletice

Na statku prožijete celý svatební den. Od romantického svatebního obřadu na zahradě až po romantickou svatební hostinu a bouřlivé svatební oslavy. Profesionální tým pro vás vykouzlí svatbu přesně podle vašich představ a vy si nebudete muset s ničím dělat starosti. Na Statku Vletice si svůj den D užijete do posledního detailu.

Foto: Statek Vletice

Restaurace v Holi – svatba pod širým nebem uprostřed týdne

V Holi - úvodní

Pokud jste z Prahy nebo blízkého okolí a plánujete svatbu pod širým nebem ve všední den, pak jste našli to pravé místo. Restaurace a penzion v Holi je nádherné místo pro uspořádání celého svatebního dne na jednom místě.

Zobrazit web Restaurace v Holi

Svatební obřad pro vás bude připraven na zahradě nebo v interiéru, svatební hostina, výzdoba svatební tabule ale i skladba svatebního menu bude přesně podle vašich představ. V Restauraci a penzionu v Holi kladou důraz na každý detail a splní vám každé přání. Zajištění ubytování pro hosty a novomanželské apartmá je samozřejmostí.

Foto: Restaurace v Holi

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz