Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Romantická svatební místa

Vybrali jsme pro vás několik tipů na místa jako stvořená pro romantické svatební obřady.

2018-03-15.Líbí se mi (11).Komentářů: 0

Chcete romantickou svatbu a hledáte inspiraci?

Právě pro vás je určen tento článek, který obsahuje několik tipů na romantická svatební místa, tedy místa určená ke svatebním obřadům.

Romantický obřad na zámku

Svatba na zámku je velice oblíbená, přeci jen většina z nevěst chce být v den „D“ princeznou. A každá princezna přeci potřebuje svůj zámek!

Pro romantickou svatbu doporučujeme:

Svatby v pivovaru

Romantický svatební obřad můžete zažít na zámku či v kostele, v krásné zahradě a také v areálech pivovarů. Svatba v pivovaru se v dnešní době stává stále vyhledávanější. V areálu pivovaru můžete prožít celý svatební den nebo jen jeho část. Většina pivovarů vám zajistí kompletní svatební servis a vaši svatbu uspořádá přesně podle vašich představ.

Svatební HOTEL MALÝ PIVOVAR KLÁŠTER

Svatební HOTEL MALÝ PIVOVAR KLÁŠTER nabízí romantickou a jedinečnou svatbu v nově zrekonstruovaných historických prostorech, ve kterých se prolíná baroko a secese se současností. Je jako stvořený pro uspořádání klasického i netradičního svatebního obřadu a svatební hostiny na jednom místě. Toto kouzelné místo se nachází pouhých 35 minut od Prahy.

Zjistit více o svatebním HOTELU MALÝ PIVOVAR

Svatební obřad můžete mít na terase se zámeckým mostem, v Královské obřadní místnosti, ve skalních prostorech z 12 století nebo v Červeném salonku. Pro váš významný den jsou zajištěny kompletní služby od svatebního obřadu, květinové výzdoby, focení, projížďky kočárem, svatební hostiny až po ubytování v hotelu dle vašeho přání.

Foto: Malý Pivovar

Svatba jako z pohádky – Hodějovický mlýn

Je-li vaším snem romantická svatba na venkově, nemůžete najít lepší místo. Hodějovický mlýn, tato oáza ve které se snoubí krása s klidem, je pouhou hodinu jízdy z Prahy či Brna a nabízí uspořádání obřadu, svatební hostiny i ubytování v jednom místě.

Zobrazit stránky romantického Hodějovického mlýna

Foto: Hodějovický mlýn


Fotoseriál ze svatby na Hodějovickém mlýně

Překrásné fotky z úžasného Hodějovického mlýna. Asi nejvýstižnější slovo je exceletní. Posuďte sami. Všechno na jedničku a nádherné fotozáběry od fotografa Radka Čepeláka. Klobouk dolů za veledílo a obrovská gratulace k nádherné svatbě nevěstě a ženichovi Terezce a Vaškovi.

Zobrazit komplet celý FOTOSERIÁL

Foto: Radek Čepelák

TIP: Hledáte opravdu netradiční místo pro svatbu? Řekněte si své ANO v interiéru od Adolfa Loose.

Svatba nedaleko Prahy na farmě Michael

Farma Michael je jedinečným místem. Snoubí se zde luxus s pohodou, uprostřed malebné krajiny nedaleko Prahy. Je to ideální místo pro uspořádání romantického svatebního dne.

Zjistit volné termíny na Farmě Michael

Na Farmě Michael prožijete romantický svatební obřad pod širým nebem, svatební hostinu prožijete ve venkovní hodovně nebo v sále Orbis Pictus. Ve váš svatební den budete mít k dispozici celý areál farmy. Děti se mohou projet na koni, vy si můžete zahrát golf nebo zarybařit. Ubytování pro novomanžele a pro svatebčany jsou schopni zajistit až pro 94 osob.

Foto: Farma Michael

Svatba ve výjimečném prostředí v Horse Park Kamenný dvůr

Plánujete svatbu, ale stále jste nenašli ideální místo, kde svůj svatební den uspořádat a prožít? Citlivě zrekonstruované venkovské sídlo Horse Park Kamenný dvůr bude jistě tím pravým místem pro uspořádání svatebního obřadu i svatební oslavy.

Více informací o Horse Parku Kamenný dvůr

Pro svatební obřad můžete využít krásného venkovního prostředí čtvercového Nádvoří nebo Svatebního palouku s ojedinělým výhledem na okolní krajinu. Pro vaši svatební hostinu a party bude připraven nově zrekonstruovaný Špejchar a Velký klub, obě místa svatebně vyzdobena dle vašeho přání. A pro vaši novomanželskou noc bude připraveno romantické a luxusní apartmá.

Foto: Horse Park

Svatba s výhledem na Prahu v Restaurantu Petřínské terasy

Restaurant Petřínské terasy vám nabízí možnost uspořádání svatebního dne s nádherným, panoramatickým výhledem na Prahu a Pražský hrad. Svatební obřad budete mít na romanticky vyzdobené terase letní zahrady s okouzlujícím výhledem.

Další informace o romantické svatbě na Petříně

Pro svatební hostinu vám bude k dispozici „stará koliba“ s dřevěným interiérem a otevřeným ohništěm, barokní prostory kněžského refektáře s jedním velkým a dvěma menšími salonky a prostorná terasa s možností grilování. Svatební možnosti jsou zde různorodé a jistě si každý pár najde tu svou variantu.

Foto: Petřínské terasy

Romantika uprostřed Prahy

S romantikou jsou spojená různá kouzelná místečka a zákoutí. Většina z nás by tato místa hledala mimo město, nicméně i v Praze se najdou zastrčená romantická místa jako stvořená pro svatební obřad.

Prožijte svůj vyjímečný den na nejromantičtějším a zároveň mystickém místě v historické Praze. Praha už zlákala nejednu romantickou duši.

Celý článek »

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz