Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební skleničky se jmény

Svatební skleničky se jmény jsou krásným a originálním dárkem a poděkováním nejen pro svatebčany. Vyberte si z mnoha variant.

2018-06-03.Líbí se mi (4).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební vybavení/Svatební skleničky se jmény

Svatební skleničky se jmény jsou krásným a originálním darem nejen pro svatebčany.

Svatební skleničky slouží nejen k přípitku novomanželů, skvěle se hodí i jako svatební dar nebo dárek pro vaše hosty.

Svatební skleničky jako svatební dar

Čím potěšit novomanžele? Pánví budou mít pět, peníze nejsou originální a další nápady vám došly? Darujte svatební skleničky se jmény a datem svatby. Novomanželům se budou hodit na první společný přípitek, pokud je darujete před svatbou, např. na rozlučce se svobodou. Skleničky jsou krásné a navíc i praktické.

Svatební skleničky se jmény

Dárkové skleničky od DT Glass

Profesionální skláři firmy DT Glass jsou mistři ve svém oboru. Dokážou přetvářet sklářskou hmotu do neuvěřitelných tvarů a vytvořit z ní kouzelné a praktické doplňky, které se i dnes hodí do každé domácnosti.  Z jejich široké nabídky výrobků můžete darovat originální pískované skleničky na svatební tabuli, skleničky na víno i šampaňské ale i krásný čajový set.

Originální skleničky s pískovaným věnováním

Foto: DT Glass

Sklenička jako připomínka svatebního dne

Na skleničku si můžete nechat zaznamenat vaše monogramy a datum svatby. Nemusí se z nich stát památeční skleničky, které budou odpočívat ve skříni. Monogramy časem nezmizí, můžete si tak do svatebních skleniček nalít váš oblíbený nápoj, kdykoliv budete chtít.

Vyjádřete své díky svatební skleničkou

Skleničky můžete darovat jako poděkování rodičům, za vašeho partnera nebo svědkům, za to, že stáli při vašem boku. Sklenice na vínko jsou v dárkovém balení a můžete přidat třeba nějakou lahvinku oblíbeného vína. Ke skleničkám se hodí i svatební karafa s monogramy a datem svatby. Jednoduše vyjádříte své díky za vše.

Děkovné skleničky pro rodiče a svatební hosty

Čím si připijete s hosty?

Líbí se vám skleničky, ale chcete potěšit všechny své hosty? Nechte pro hosty vyrobit skleničky a společně si s nimi připijte. Na výběr máte z různých typů sklenic: na šampaňské, panáka, whiskey, míchané drinky atd. A tím pádem máte vyřešené dárky pro svatebčany.

Foto: Svatební diář

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
DOPORUČUJEME

Doporučujeme: 

Milý dárek pro Vaše hosty

Akce na svatební sezónu 2018 (sleva 10%)

– upomínka a poděkování pro svatebčany
– výběr z 10 typů písem
– možnost vložení různých motivů
– umístění textu na střed nebo na konec
– krásně čitelné v barvě přírodního dřeva
Gravírované svatební tužky