Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Originální jmenovky na svatební tabuli

Ozdobte vaši svatební tabuli zajímavými jmenovkami.

2018-07-08.Líbí se mi (0).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební doplňky/Originální jmenovky na svatební tabuli

Hledáte tip na originální jmenovky na svatbu? Co takhle čajové lžičky se jménem hosta nebo gravírované skleničky?

2 v 1 – jmenovka a dárek pro hosty

Hledáte zajímavý dáreček, kterým byste mohli obdarovat svatební hosty? Chcete něco, co budou hosté používat a nevyhodí to? Vsaďte na lžičky se jmény či datem svatby. Jednoduše je použijte jako jmenovky na stůl. Hosté budou mile překvapeni.

Svatební lžičky

Kam lžičku položit?

Nejlépe to vidíte na obrázku. Podle pravidel stolování se pokládá na pravou stranu nůž se lžící, na levou vidlička a čajová lžička s desertní vidličkou nahoru nad talíř. Lžičky zabalte do pěkné krabičky a naaranžujte na svatební tabuli nebo je položte jen tak. Vedle gravírované lžičky můžete položit program dne či menu svatební hostiny.

Prohlédnout svatební lžičky

Co patří na gravírované lžičky?

Gravírování je častý způsob zdobení kovů, jedná se o rytí a odebírání malých částeček materiálu. Nejčastěji se s gravírováním setkáte na snubních prstýncích, kde je vyryté datum svatby. Díky tomuto způsobu si můžete na lžičku či na skleničku na sekt nechat napsat cokoliv. Jméno, příjmení, přezdívku či datum svatby. Záleží na vás.

Gravírované skleničky

Jmenovky na svatební stůl, které vaši hosté nevyhodí

Mezi další originální jmenovky na stůl patří gravírované skleničky. Svatební skleničky se jménem svatebních hostů, rodičů snoubenců i ženicha a nevěsty jsou krásným doplněním stolu. Na skleničky můžete nechat vyrýt poděkování rodičům za váš protějšek či za dobrou výchovu. Díky svatebním skleničkám na sekt budete mít hezký dárek pro hosty a zároveň vyřešíte zasedací pořádek u slavnostní tabule.

Svatební čokoládky

Svatební čokoládky

Svatební čokoládky mají hned několik využití, můžete je využít jako jmenovky na stůl, jako svatební oznámení, nebo jako sladké poděkování hostům.

Přejít na článek »

Pokud i přesto zůstanete u papírových jmenovek na stůl, zvolte si k nim vhodný a elegantní stojánek. Korkový stojánek na jmenovku s vašimi monogramy nebo bez, bude krásnou ozdobou svatební tabule. Korkový stojánek na jmenovky je vyroben z korkové zátky, která je rozříznuta a poté je do ní vložena jmenovka.

Originální jmenovky jako dárky pro hosty

Gravírované čajové (kávové) lžičky a skleničky se jménem svatebního hosta nejsou jenom praktické, ale také poslouží jako milá památka. Bude to pěkný dárek pro svatební hosty jako poděkování za účast.

Foto: Svatební diář

Další tipy na dárky pro hosty
Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
DOPORUČUJEME

Doporučujeme: 

Milý dárek pro Vaše hosty

Akce na svatební sezónu 2018 (sleva 10%)

– upomínka a poděkování pro svatebčany
– výběr z 10 typů písem
– možnost vložení různých motivů
– umístění textu na střed nebo na konec
– krásně čitelné v barvě přírodního dřeva
Gravírované svatební tužky