Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Rozlučka se svobodou

Tipy, jak si užít poslední večer před svatbou. Rozloučení se svobodou děsí především pány. Proč?

2018-08-06.Líbí se mi (8).Komentářů: 0

Tipy, jak si užít poslední večer před svatbou. Rozloučení se svobodou děsí především pány. Proč?


Rozlučka se svobodou, nebo také předsvatební párty, ke svatbě neodmyslitelně patří a to nejen v zahraničí. Už i v České republice je řadu let velice oblíbená.


Jedná se doslovně o poslední rozloučení se svobodou, čili poslední svobodný večer než budete v chomoutu. Toto děsí především pány, protože mají pocit, že manželství je takové větší vězení a že už si nebudou moci jako ženatí tolik užívat.

Ale nejenom pro pány jsou rozlučky. Samozřejmě se pořádají i dámské rozlučky, popřípadě společné předsvatební párty.

Jaké tipy v článku naleznete?

Dámská rozlučka se svobodou

Budoucí nevěsty jistě ocení povyražení si s kamarádkami. Popusťte uzdu své fantazii. Pokud hledáte inspiraci máme pro vás několik osvědčených tipů…

Důležité je zvážit, kolik času budete chtít věnovat přípravám a popřípadě, jestli chcete vyrazit do „víru velkoměsta“ či budete v soukromí domova. Příjemná a poklidná je tzv. pyžamová párty – pozvete si domů kamarádky, uděláte si pleťovou masku, manikúru a pedikúru. Poslouchejte hudbu, zapalte vonné svíčky a hýčkejte se v pohodlí domova. Večer si pusťte romantický film, popíjejte vínko a jen tak kláboste.

Naplánujte si rozlučku se svobodou v Aloha Praha
Dámská rozlučka se svobodou

Zdroj fotografií: Aloha Praha, Hangar Bar Praha

Rozlučku můžete odstartovat už ráno např. v lázních

Můžete rozlučku se svobodou pojmout velkolepěji a užívat si celý den. V tom případě bychom doporučili hned po ránu vyrazit s přáteli do lázní – tam i užít wellness a masáže, příjemně poobědvat v luxusní restauraci a po obědě vyrazit za adrenalinem – na horolezeckou stěnu, na bungee jumping, seskok padákem, zorbing, popřípadě na výlet v sedlech krásných koní.

Na večeři by vás mohla dovézt limuzína s osobním řidičem a načančané přesunout do music klubu  za zábavou – hlavně daleko od ženicha!!! Dobrá hudba na tancování a jako překvápko striptér, barmanská či travesti show.

Ohnivá barmanská show na rozlučce se svobodou v Hangar Baru

TIP: Třpytivá dámská rozlučka se svobodou

Vynikajícím místem pro dámskou rozlučku se svobodou je Jewel Café Bar. Místo, které vás pohltí svou jedinečností a ambient atmosférou. Souhra více než 10 000 krystalů si získá vaše oči. Smysl čichu a chuti bude naplněn moderní trendy kuchyní. Všechna jídla jsou lehká s výraznou a nezaměnitelnou chutí.

Stylová dámská rozlučka se svobodou

Jewel Café Baru vaše chuťové buňky bezpochyby uspokojí nabídka alkoholických i nealkoholických koktejlů z celého světa, speciální Bloody Mary kolekce nebo večerní kolekce Martini koktejlů, servírovaných v šejkrech. Klenotem je také selekce českých a zahraničních vín, včetně prestižního šampaňského Alfred Gratien. Smysl sluchu naplní tóny vybraných lounge DJ´s.

Foto: Jewel Café Bar

Ne vždy okouzlí striptér aneb kouzelník Martin na dámskou rozlučku - VasKouzelnik.cz

Pánská rozlučka se svobodou

Budoucí ženichové, vezměte kamarády a vyrazte na paintball, do pivovaru či pivních lázní. Půjčte si tereňák a vyrazte na několik dní do přírody nebo sporťák a zajeďte si na okruh.

Také můžete zvolit divočejší variantu, například strip bar nebo kasino v Las Vegas. Inspirujte se filmem Pařba ve Vegas, ale přeci jen si dávejte pozor. 🙂

Pánská rozlučka se svobodou

TIP: Pánská rozlučka ve společnosti letušek

Pánská rozlučka se svobodou s originální atmosférou letectví 40. – 60. let minulého století. Klidné posezení u jídla, ale i divoká párty a ohnivá barmanská show do pozdních ranních hodin – taková je rozlučka v Hangar Baru Praha.

Rozlučka se svobodou s letuškami

V Hangar Baru se vyzdvihuje nespoutanost pilotů spojená s odreagováním se po náročných a často velmi riskantních letech. Hlavním prvkem Hangaru jsou hvězdicové letecké motory umístěné za bary, které potěší nejen letecké nadšence.

Foto: Hangar Bar Praha

K rozlučce se svobodou neodmyslitelně patří i dobré jídlo!

Dobré jídlo na rozlučku

Foto: Jewel café bar, Hangar Bar, Aloha Praha

Společná rozlučka aneb předsvatební párty

Společná rozlučka je trošku jiného ražení než klasická rozlučka se svobodou. Jedná se spíše o předsvatební párty, pobavíte se oba společně se společnými přáteli. Zažijte „Havaj“ v Praze – dámská i pánská rozlučka se svobodou nebo předsvatební párty v Aloha Music Club & Cocktail Bar Praha.

TIP: Havajská předsvatební párty

Aloha se nachází v oblíbené čtvrti koktejlových barů přímo v centru Prahy. Design Alohy je inspirován stylem havajských Tiki barů třicátých až šedesátých let minulého století. Dřevěný interiér a tlumené osvětlení navozuje jedinečnou atmosféru útulnosti a pohody.

Nabízí širokou škálu exotických koktejlů, moderní kuchyni a přátelskou atmosféru. V Aloze nechybí taneční parket, kde vás vybraní DJ’s nenechají dlouho v klidu.

Foto: Aloha Praha

Velice častým zvykem na rozlučce je předávání darů.

Frčí originální dárky, erotické pomůcky a všelijaké legrácky.

Dámy, už jste dokonale vybavené na rozlučku?

Doplňky na rozlučku
Rozlučka se svobodou - šerpa budu se vdávat pozvi mě na panáka

Pokud ne, nakupte doplňky, které nemůžou na žádné rozlučce chybět!

Koupit rekvizity na focení a doplňky na rozlučku
Koupit šerpu pro budoucí nevěstu na rozlučku
Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz