Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Kam na svatební cestu?

Prvním symbolickým krokem do vašeho nového společného života je právě svatební cesta! Připravili jsme pro vás pár tipů.

2018-08-03.Líbí se mi (6).Komentářů: 0

Máme pro vás 5 tipů. Svatební cesta je prvním symbolickým krokem do vašeho nového společného života!

Svatební cesta je tím nejkrásnější zakončením náročných svatebních příprav a svatby samotné. Je to pomyslná třešnička na dortu, daleko lepší než samotná svatební noc. Na vaší svatební cestě, daleko od stresu, si užijete jeden druhého a vychutnáte si vstup do nové životní etapy.

“Níže naleznete 5 tipů, kam se vydat na svatební cestu.”

Na svatbu kasičku s nápisem „Svatební cesta“

Může se stát, že ve svatebním rozpočtu už vám moc nezbývá. A je pravda, že svatební cesta je mnohdy výdajem opravdu velikým. Ale nezoufejte, vaši blízcí vám určitě velmi rádi přispějí.

Vytouženou svatební cestu můžete buď přímo zařadit do svého seznamu svatebních darů, anebo můžete ve svatební den kamkoli umístit kasičku s nápisem „Svatební cesta“. Svatební hosté vám do kasičky rádi přispějí.

Exotická svatební cesta

Foto: Archiv Svět svateb

5 tipů Kam na svatební cestu

Cíl svatební cesty si můžete vybrat podle toho, které místo je pro vás dva symbolicky „posvátné“, které pro vás oba hodně znamená. Například místo, kde jste se seznámili nebo poprvé milovali. Někdy má takové místo větší kouzlo než cokoli jiného.

Pokud ale stále tápete, máme pro vás tyto tipy!

Dovolená snů

Dovolená snů

Kam pojedete na vytouženou svatební cestu? Snad Mauricius, Seyschely nebo Maledivy?

Podívejte se na celou nabídku…

Tip č.1 Svatební cesta v ČR

Abyste si odpočinuli, a zároveň výrazně nezasáhli svatební rozpočet, jeďte na svatební cestu po Čechách. Svatební cestu v ČR můžete prožít například v lázních, kde veškeré procedury absolvujete ve dvou. Anebo, pokud jste oba dobrodružnější povahy, se například vydejte na kozí farmu do panenské horské přírody.

Svatební cesta do českých luhů a hájů má velkou výhodu, protože se na místo můžete často a rádi vracet a oslavovat svatební výročí.

Vybrali jsme 14 míst, kde by se vám mohlo líbit

“Někteří snoubenci plánují menší svatbu, aby si mohli dopřát svou vytouženou svatební cestu.”

Tip č.2 Svatební cesta v Řecku

Užijte si ničím nerušený odpočinek v kouzelném prostředí Řeckých ostrovů. Romantická procházka ke kostelíku stojícím na kamenném plážovém mole v zátoce zalité zapadajícím sluncem je pro některé doslova afrodisiakum.

Svatební cestu v Řecku ale můžete strávit i na soukromé jachtě a objevovat tak mnohá panenská zákoutí.

Tip č.3 Svatební cesta do Paříže

Paříž je opěvována jako město zamilovaných. Symbolicky tak tvoří krásnou a zcela jedinečnou kulisu pro svatební cestu. Romantika je v Paříži snad na každém kroku. Procházet se můžete po úzkých uličkách a svou lásku si pojistit zámkem na zábradlí mostu zamilovaných. Svatební cestu do Paříže vám bude závidět opravdu každý.

Tip č.4 Svatební cesta v ráji nejen na last minute

Další variantou, a zároveň výhodou sňatků na poslední chvíli, je svatební cesta na tzv. last minute.

Začněte svou společnou cestu životem na místech, která lze označit za ráj. Svatební cesta v exotické zemi naplní vaše očekávání. Užijete si plno romantických chvil na plážích s bílým pískem, průzračně modrou vodou a ve stínu palem.

Tip č.5 Svatební cesta do Ameriky

Nádherná příroda, rušná velkoměsta – taková je Amerika a to vše můžete objevovat i obdivovat při vaší svatební cestě. A také svatba v Las Vegas už není jen záležitost pro vyvolené a bohaté! Neobyčejný zážitek je to pro každou zamilovanou dvojici.

Invia

Ať toužíte po svatební cestě v ČR nebo na vzdálených místech, neodkládejte ji. Jako čerství novomanželé můžete na mnohých místech čerpat novomanželskou slevu, tak se nezapomeňte informovat.

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz