Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba na Vysočině

Objevte nejkrásnější zákoutí kraje Vysočina

2018-09-10.Líbí se mi (8).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební místa/Svatba na Vysočině

Rady a tipy na ta nejkrásnější zákoutí kraje Vysočina, vhodná právě pro tu vaši svatbu!

Mohlo by se zdát, že na Vysočině se berou pouze páry bydlící v tomto kraji, ale opak je pravdou. Kraj Vysočina je velmi vyhledávaným, právě pro svou kouzelnou přírodu, snoubenci z Prahy a středočeského kraje.

Kraj Vysočina, ležící na pomezí Čech a Moravy se rozkládá na téměř 7 000 km² a má asi půl milionu obyvatel. Na Vysočině najdete 21 romantických hradů a zámků, 3 památky UNESCO a 8 rozhleden. To je jen malý výčet míst, kde si se svým partnerem/partnerkou můžete říci své „ANO“.

Svatba na Vysočině v jednom z pohádkových zámků

Zámky, na kterých se může uskutečnit pohádkový svatební obřad je na Vysočině mnoho. Přiblížíme vám několik z nich.

Zámek Světlá nad Sázavou

Romantický zámek ve Světlé nad Sázavou nabízí pohádkovou svatbu a ubytování v nejkrásnějších prostorech zámku, plných historického nábytku a autentických dobových předmětů.

Svatební obřad na zámku Světlá nad Sázavou vám připraví podle vašich požadavků a představ nebo v malebné zahradě upraveného anglického parku, nebo v Rytířském sále v empirovém křídle zámku. Svatební hostina nebo party v zámecké kavárně Ladurée na nádvoří a svatební noc v jedné ze 2 zámeckých svatebních apartmanů.

Hostačovský zámek

Hostačovském zámeckém hotelu můžete realizovat svůj svatební sen – vše pod jednou střechou – obřad v zámecké zahradě, hostina v Hodovním sále, party v zámecké restauraci na nádvoří a svatební noc v jedné ze 17 zámeckých komnat.

Zámeček Klokočov

Resort zámeček Klokočov na Vysočině nabízí romantickou svatbu a ubytování v soukromé rezidenci zámečku s historickým nábytkem v malebné zahradě s 500 let starým bukem a altánem.

Součástí resortu Klokočov je secesní hostinec a pension ve velké zahradě s posezením, grilem, bazénem, tanečním sálem, sklípkem a konferenční místností. Zaměřují se na českou domácí kuchyni, pečou vyhlášené buchty, pečivo, zajišťují dle přání grilování, hudbu, fotografa, pečení dortů, kadeřnici, flóristku a vizážistku.

Další krásné zámky na Vysočině

Zámek Telč
Svatební obřad na zámku Telč může být uskutečněn v prostorách bývalé Zbrojnice na renesanční prohlídkové trase či v zámecké zahradě u kanadské borovice Vejmutovky.

Zámek Jaroměřice nad Rokytnou
Zámecký svatební obřad může probíhat v zámecké zahradě, v unikátním prostoru Sala terreny sousedící s římskými lázněmi a hostina v zámecké vinárně.

Foto: Zámek Světlá n/Sázavou, Hostačovský zámek, Zámeček Klokočov

Dokonalé šaty vám ušijí v Salonu Madona

Svatební salon Madona vám ušije svatební šaty na míru a dle vašich představ do 3 týdnů. Využít také můžete jejich půjčovnu svatebních šatů, s luxusními svatebními šaty od Iryny Kotapsky.

Zjistit více o svatebních šatech na míru

Jejich profesionální služby jistě ocení ne jedna nevěsta, ženich i družička. Salon Madona také nabízí komplexní svatební služby, zabývají se koordinací celé svatby od výběru svatebních šatů až po svatební účes a líčení.

Foto: Salon Madona

Svatební den na Zámku Dukovany

Prožijte svůj nejkrásnější den na romantickém Zámku Dukovany. Zámek se nachází na samém rozhraní Jihomoravského kraje a Vysočiny a je ideálním místem pro uspořádání princeznovské svatby. Svatební obřad vám rádi uspořádají v Pantheonu i v romantickém anglickém parku.

Jaká může být svatba na Zámku Dukovany

Svatební hostina pro vás bude připravena v Opičím sále, nebo v jednom ze salónů. Profesionální personál zámku vám pomůže se sestavením svatebního menu, se zajištěním fotografa, výzdoby i hudebním programem. Po náročném svatebním dnů vás a vaše svatební hosty uloží v stylových zámeckých pokojích.

Foto: Zámek Dukovany

Církevní svatební obřad na Vysočině

Pro církevní obřad je možné využít některou z kaplí mnoha zámků či kostelů, které se na Vysočině nachází.

Nicméně asi nejpůvabnější církevní obřad na Vysočině zažijete v Bazilice sv. Prokopa, která náleží mezi památky UNESCO.

Bazilika sv.Prokopa, Třebíč (Foto: dedictvivysociny.cz)

Svatba v Penzionu U České koruny

Přejete si svatbu na Vysočině, ale stále jste nenašli to správné místo? Penzion U České koruny vám splní všechna vaše přání.

Navštívit web Penzionu U České koruny

Celý svatební den můžete prožít v prostorách romantického hradu Lipnice,kde vám personál penzionu zajistí svatební obřad a postará se o svatební výzdobu i svatební hostinu. Pro uspořádání svatební hostiny můžete využít prostory restaurace U České koruny, nebo jiné sály v okolních penzionech. Tým restaurace U České koruny vám zajistí svatební hostinu až pro 100 osob, a také se postará o ubytování 80 hostů v *** hotelu.

Foto: Penzion U České koruny

V březnu 2017 jsem strávil na Vysočině 2 dny mezi svatebními místy. Podívejte se na dalších 7 tipů, kde uspořádat svatbu na Vysočině.

Po svatebních místech Vysočiny - 7 tipů, kde uspořádat svatbu
Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz