Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Romantická svatební místa

Vybrali jsme pro vás několik tipů na místa jako stvořená pro romantické svatební obřady.

2019-02-04.Líbí se mi (16).Komentářů: 0

Chcete romantickou svatbu a hledáte inspiraci?

Právě pro vás je určen tento článek, který obsahuje několik tipů na romantická svatební místa, tedy místa určená ke svatebním obřadům. Romantické svatební místo hledáme často proto, že chceme převést do reality své vysněné fantazie.

Pro romantickou svatbu půjdeme světa kraj 🙂

Romantická svatba je mnohých nevěst sen. Ústy známého českého básníka Jaroslava Vrchlického by se dalo říci: „Za romantickým svatebním místem šel bych světa kraj… “

Kdo z nás by nechtěl zažít neobyčejné, opojné pocity, při kterých se tají dech? Obklopit se v náš jedinečný svatební den krásnem, půvabem a zažít nevšední poetickou atmosféru, při které nám běhá mráz po zádech, a která se nám na dlouhá léta vryje tzv. pod kůži. Pro romantickou svatbu jsme schopni toho udělat mnoho a věnovat přípravě hodně času a trpělivosti.

Pro romantickou svatbu doporučujeme:

Romantický obřad na zámku

Svatba na zámku je velice oblíbená, přeci jen většina z nevěst chce být v den „D“ princeznou. A každá princezna přeci potřebuje svůj zámek!

Svatby v pivovaru

Romantický svatební obřad můžete zažít na zámku či v kostele, v krásné zahradě a také v areálech pivovarů. Svatba v pivovaru se v dnešní době stává stále vyhledávanější. V areálu pivovaru můžete prožít celý svatební den nebo jen jeho část. Většina pivovarů vám zajistí kompletní svatební servis a vaši svatbu uspořádá přesně podle vašich představ.

Doporučujeme: Svatební HOTEL MALÝ PIVOVAR KLÁŠTER

Svatební HOTEL MALÝ PIVOVAR KLÁŠTER nabízí romantickou a jedinečnou svatbu v nově zrekonstruovaných historických prostorech, ve kterých se prolíná baroko a secese se současností. Je jako stvořený pro uspořádání klasického i netradičního svatebního obřadu a svatební hostiny na jednom místě. Toto kouzelné místo se nachází pouhých 35 minut od Prahy.

Zjistit více o svatebním HOTELU MALÝ PIVOVAR

Svatební obřad můžete mít na terase se zámeckým mostem, v Královské obřadní místnosti, ve skalních prostorech z 12 století nebo v Červeném salonku. Pro váš významný den jsou zajištěny kompletní služby od svatebního obřadu, květinové výzdoby, focení, projížďky kočárem, svatební hostiny až po ubytování v hotelu dle vašeho přání.

Foto: Malý Pivovar

Doporučujeme: Stodola v Rezidenci Pihel – místo pro romantiku

Stodola v Rezidenci Pihel se nachází na krásném místě bez rušivých zvuků civizace 4km od České Lípy. Nabízí velmi příznivé ceny v rámci svatebních balíčků, které jsou sestaveny podle počtu svatebních hostů.

Stodola Rezidence Pihel dekorace

V ceně svatebního balíčku „SVATBA VE STODOLE“ budete mít mmj. svatební místo pro obřad vč. výzdoby, svatební oběd formou bufetu nebo rautu pro 30 osob, večerní grilování pro 30 osob, poplatek za svatbu mimo úřední místo, nácvik obřadu v den konání, živé květinové dekorace, tisk svatebního menu, tisk jmenovek na svatební tabuli, svatební truhlu na přání, ubytování pro 15 hostů, fotokoutek, vstup do wellness centra, hudební aparaturu vč. playlistu k poslechu a tanci, fotografie novomanželů v rámu A3 a další drobnosti.

Zjistit více o balíčcích Rezidence Pihel
Stodola Rezidence Pihel směrovka

Foto: Rezidence Pihel

Doporučujeme: Svatba jako z pohádky – Hodějovický mlýn

Je-li vaším snem romantická svatba na venkově, nemůžete najít lepší místo. Hodějovický mlýn, tato oáza, ve které se snoubí krása s klidem, je pouhou hodinu jízdy z Prahy či Brna a nabízí uspořádání obřadu, svatební hostiny i ubytování na jednom místě.

Zobrazit web romantického Hodějovického mlýna

Foto: Hodějovický mlýn

Fotoseriál ze svatby na Hodějovickém mlýně

Překrásné fotky z úžasného Hodějovického mlýna. Asi nejvýstižnější slovo je exceletní. Posuďte sami. Všechno na jedničku a nádherné fotozáběry od fotografa Radka Čepeláka. Klobouk dolů za veledílo a obrovská gratulace k nádherné svatbě nevěstě a ženichovi Terezce a Vaškovi.

Zobrazit komplet celý FOTOSERIÁL
Svatba ve stodole, Hodějovický mlýn, vstup do areálu
Svatba ve stodole, Hodějovický mlýn, hostina
Svatba ve stodole, Hodějovický mlýn, rybník
Svatba ve stodole, Hodějovický mlýn, novomanželé

Foto: Radek Čepelák

TIP: Hledáte opravdu netradiční místo pro svatbu? Řekněte si své ANO v interiéru od Adolfa Loose.

Doporučujeme: Svatba nedaleko Prahy na farmě Michael

Farma Michael je jedinečným místem. Snoubí se zde luxus s pohodou, uprostřed malebné krajiny nedaleko Prahy. Je to ideální místo pro uspořádání romantického svatebního dne.

Zjistit volné termíny na Farmě Michael

Na Farmě Michael prožijete romantický svatební obřad pod širým nebem, svatební hostinu prožijete ve venkovní hodovně nebo v sále Orbis Pictus. Ve váš svatební den budete mít k dispozici celý areál farmy. Děti se mohou projet na koni, vy si můžete zahrát golf nebo zarybařit. Ubytování pro novomanžele a pro svatebčany jsou schopni zajistit až pro 94 osob.

Foto: Farma Michael

Doporučujeme: Svatba ve výjimečném prostředí v Horse Park Kamenný dvůr

Plánujete svatbu, ale stále jste nenašli ideální místo, kde svůj svatební den uspořádat a prožít? Citlivě zrekonstruované venkovské sídlo Horse Park Kamenný dvůr bude jistě tím pravým místem pro uspořádání svatebního obřadu i svatební oslavy.

Více informací o Horse Parku Kamenný dvůr

Pro svatební obřad můžete využít krásného venkovního prostředí čtvercového Nádvoří nebo Svatebního palouku s ojedinělým výhledem na okolní krajinu. Pro vaši svatební hostinu a party bude připraven nově zrekonstruovaný Špejchar a Velký klub, obě místa svatebně vyzdobena dle vašeho přání. A pro vaši novomanželskou noc bude připraveno romantické a luxusní apartmá.

Foto: Horse Park

Doporučujeme: Svatba s výhledem na Prahu v Restaurantu Petřínské terasy

Restaurant Petřínské terasy vám nabízí možnost uspořádání svatebního dne s nádherným, panoramatickým výhledem na Prahu a Pražský hrad. Svatební obřad budete mít na romanticky vyzdobené terase letní zahrady s okouzlujícím výhledem.

Další informace o romantické svatbě na Petříně

Pro svatební hostinu vám bude k dispozici „stará koliba“ s dřevěným interiérem a otevřeným ohništěm, barokní prostory kněžského refektáře s jedním velkým a dvěma menšími salonky a prostorná terasa s možností grilování. Svatební možnosti jsou zde různorodé a jistě si každý pár najde tu svou variantu.

Foto: Petřínské terasy

Romantika uprostřed Prahy

S romantikou jsou spojená různá kouzelná místečka a zákoutí. Většina z nás by tato místa hledala mimo město, nicméně i v Praze se najdou zastrčená romantická místa jako stvořená pro svatební obřad.

Prožijte svůj vyjímečný den na nejromantičtějším a zároveň mystickém místě v historické Praze. Praha už zlákala nejednu romantickou duši.

Celý článek »

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz