Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Romantická svatba v historické Praze

Sníte o romantické svatbě s dotekem historie? Prožijte svoji romantickou svatbu v historické Praze!

2019-02-19.Líbí se mi (3).Komentářů: 0

Svatba v Praze? Pro jednoho tragédie, pro druhého pohádka

Nechte se zlákat kouzlem, které vám stověžatá Praha nabízí. Nachází se zde nespočet krásných a elegantních míst, která jsou jako stvořená právě pro onen naprosto jedinečný okamžik, kdy si řeknete své „Ano“.

Praha není jenom starobylým městem plným historie a nostalgie, ale je to rovněž místo plné života, které splňuje vysoké standardy moderního města.

Svatba v Praze

Foto: Archiv Svět svateb

Jedinečné místo pro svatební obřad v Praze

Váš svatební obřad může probíhat pod širým nebem v parku či zámecké zahradě. Své „ano“ si můžete říct i v jednom z paláců, v klášteře či kostele, kudy historie kráčela po celá staletí.

Vedle tradičních svateb v Praze na radnici se právě taková místa těší stále větší oblibě. Prožijte svůj svatební den na místě, kde je plno zeleně a klidu, kde se čas jakoby zastavil, a to přitom v centru metropole.

Pokud se nebojíte výšek a toužíte po jedinečném svatebním místě, kde byste na město hleděli z ptačí perspektivy, můžete svoji romantickou svatbu prožít na jedné z městských věží.

Pro romantickou svatbu v Praze doporučujeme

Církevní obřad v chrámu Sv. Mikuláše

Svátost manželství je konána v chrámu sv. Mikuláše jako právoplatný obřad, pokud je jeden ze snoubenců pokřtěn. V opačném případě se může nechat pokřít, aby se mohl obřad uskutečnit. Následně probíhá předsvatební příprava.

Pokud ani jeden ze snoubenců není a nechce být pokřtěn, je možné tzv. manželské požehnání. V tomto případě již proběhl civilní obřad a v chrámu proběhne obřad požehnání, který je velice podobný církevnímu svatebnímu obřadu.

Chrám sv. Mikuláše (Fotografie: svmikulas.cz)

“Pohádkovou svatbu v Praze můžete prožít přesně podle svých představ, ať jste romantické či dobrodružné povahy.”

Originální doprava na svatbu – Pony Travel

Společnost PonyTravel je největší fiakrová společnost v Praze, která je schopna pro vás zařídit až 10 povozů tažených koňmi naráz. Pro svatbu v historické Praze, jsou kočáry romantickou volbou. S luxusními kočáry vám bude k dispozici samozřejmě i kočí a láhev sektu.

Romantická doprava na váš svatební obřad

Pony Travel přistupuje k zákazníkům individuálně, proto přistavení a nazdobení kočárů závisí vždy na konkrétním přání a konceptu svatby.

Foto: Pony Travel

Svatba na lodi s výhledy na pražské památky

Svatební obřad můžete mít hned na několika úžasných místech. Račte si vybrat. Svatební obřad pod Karlovým mostem uprostřed historického centra Prahy nebo na řece Vltavě odkud je nejlepší výhled na Pražský hrad nebo pod Vyšehradem, na Slapech či na Mělníku.

Více o svatbě plné romantických míst na řece Vltavě

Svatební obřad na lodi a následná plavba s okouzlujícími výhledy na historické pražské památky může být tím nejkrásnějším zážitkem, na který vy a vaši svatební hosté budete vzpomínat celý život.

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2020 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz