Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v jižních Čechách na venkově i ve městě

Jižní Čechy mají spoustu nádherných a romantických míst pro uspořádání vašeho svatebního dne.

2019-07-25.Líbí se mi (8).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební místa/Svatba v jižních Čechách na venkově i ve městě

Jižní Čechy mají spoustu nádherných a romantických míst pro uspořádání vašeho svatebního dne.

Jihočeský kraj je velmi bohatý na krásná místa vhodná pro svatbu. Snoubence láká kouzelná příroda šumavských lesů, roubenky a selská stavení. Historie a venkovská atmosféra na nás dýchá na každém kroku jižních Čech. Nezapomenutelným místem jižních Čech je Třeboňsko, toto romantické místo je přímo stvořené pro svatební veselí.

Pro svatbu v jižních Čechách doporučujeme

Svatební zámky a hrady v jižních Čechách

Nespočet zámků a hradů v Jihočeském kraji umožňuje svatební obřady, sestavili jsme pro vás krátký seznam těch, které nás zaujaly.

• Blatná – zámek zrcadlící se nejen na vodní hladině, ale i na svatebních fotografiích.

• Červená Lhota – romantické místo s nádhernými prostory.
• Český Krumlov
• Dačice
• Hluboká nad Vltavou
 – doslova pohádkový zámek, jako stvořený pro výjimečné okamžiky.

Hluboká nad Vltavou

Foto: Archiv Svět svateb

• Jindřichův Hradec – zde si můžete vybrat z několika míst pro váš svatební obřad. Uspořádejte si jej např. v hudebním pavilonu Rondel, či v Kapli sv. Ducha.
• Kratochvíle
• Hrad Landštejn

• Zámek Mitrowicz
• Orlík nad Vltavou
– podmanivé a romantické zámecké prostředí pro vaši svatbu.
• Rožmberk nad Vltavou
• Hrad Strakonice
• Třeboň
• Hrad Zvíkov
 – staňte se panem a paní netradičně, na hradě.

Svatební města jižních Čech

Zmíníme pouze dvě města, ale obě opravdu stojí za to! Český Krumlov a Tábor si nás získali, získají si i vás?

• Český Krumlov – Okouzlující historické centrum vyhledávané nejen turisty z celého světa, ale i mnoha snoubenci. O svatbě v Českém Krumlově bychom mohli psát pořád. Nebudeme se opakovat, přečtěte si náš článek Romantická svatební města. Jedním z oněch měst je právě Český Krumlov.

• Tábor – druhé největší město Jihočeského kraje si vás získá svým historickým centrem. Svatba ve výšce na věži Kotnov nebo v pozadí s vodní nádrží Jordán – taková je svatba v Táboře.

Nezapomenutelná svatba v zámeckém resortu Bechyně

Chcete zažít svatbu jako z pohádky? Nechejte vše na nás a užijte si překrásnou atmosféru zámeckého prostředí. Chceme, aby váš velký den proběhl přesně podle vašich představ a stal se tak tím nejkrásnějším.

Svatba jako z pohádky na zámku Bechyně

Zámecký resort se nachází v srdci jižních Čech a nabízí několik míst, která jsou vhodná pro všechny typy svateb – od úzkého kruhu až po svatby s velkým počtem hostů. Zajistíme nejen catering po celý den, ale i ubytování pro vaše hosty. Nechejte se hýčkat a užijte si svatbu v komfortním zámeckém stylu s osobním přístupem!

Foto: Zámecký resort Bechyně

Zámek Mitrowicz – svatba, na kterou nikdy nezapomenete

Zámek Mitrowicz se nachází uprostřed jižních Čech na břehu řeky Lužnice a nabízí možnost uspořádání svatby na jednom místě za jakéhokoliv počasí a ročního období. Profesionální tým vám zajistí kompletní servis a naplánuje společně s vámi důležitý den tak, aby splnil přesně vaše očekávání a svatba se tak stala nezapomenutelným zážitkem. Pro svatební obřad můžete zvolit hlavní sál, kapli sv. Anny, zámeckou zahradu nebo nádvoří.

Chci více informací o zámecké svatbě na zámku Mitrowitcz

Svatební hostina se dá uspořádat v hlavním sále, na zahradě v garden party prostoru a nebo v přízemním sále, který se nachází v renesanční části zámku. Na Zámku Mitrowicz vám rádi zajístí vše od cateringu, kapely, fotografa až po cukrářku. Jejich specilitou je netradiční zpestření svatby, výlet motorovým člunem (vlastní přístaviště), čerstvě vyráběnou zmrzlinu, bubenickou či ohňovou show nebo komentovanou prohlídku zámku. Na zámku se také můžete ubytovat a na novomanžele čeká romantické novomanželské apartmá.

Foto: Zámek Mitrowicz

Svatba na břehu v jižních Čechách

Stačí si jen vybrat – vodní nádrž Lipno nebo Orlík? Případně nějaký z mnoha rybníků? Třeboňsko a jižní Čechy jako takové, jsou bohaté na romantické rybníky. A jsou přímo stvořené pro romantické svatební fotografie.

Pokud máte rádi přírodu a svatbu si přejete pod širým nebem, jsou pro vás tato místa jako stvořená. Se zrcadlící se vodní hladinou a rybářskou atmosférou, bude o originální a romantickou svatbu postaráno.

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz