Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

April hotel Panorama

Přejete si strávit ten nejkrásnější den života v příjemném prostředí, zahrnuti těmi největšími specialitami a kulinářskými dobrotami?

Úvod/Služby/Svatební obřad/April hotel Panorama

Přejete si strávit ten nejkrásnější den života v příjemném prostředí, zahrnuti těmi největšími specialitami a kulinářskými dobrotami?

April hotel Panorama se nachází v malebném prostředí Rychnova nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Je to nádherné místo obklopené krásnou přírodou s výhledem na Orlické hory a pro váš svatební den jako stvořené.

Navštívit web www.aprilhotel.cz

Celý svatební den na jednom místě

Můžete zde prožít celý svůj svatební den. Váš svatební obřad se bude konat pod širým nebem, za svitu sluníčka a zpěvu ptáků, v romanticky vyzdobené zahradě. V April hotelu Panorama se vám velmi rádi postarají o celou svatební hostinu.

Nemusíte si dělat starosti s květinovou výzdobou, svatebním dortem a svatebními koláčky, rádi vám sestaví svatební menu dle vašich představ a večer se postarají o večerní grilování v zahradní restauraci.

Načerpejte nové síly ve wellness centru

Po romantickém svatebním obřadu a krásné svatební hostině pro vás bude k dispozici novomanželské apartmá Panorama suite s luxusním vybavením a nádherným výhledem na okolní krajinu. Druhý den po novomanželské noci můžete načerpat nové síly do společného života ve wellness centru s nerezovým bazénem a whirlpoolem.

Kontaktní údaje

AdresaMasarykova 941, 516 01, Rychnov nad Kněžnou

Restaurace

Typ kuchyně Česká,mezinárodní
Kapacita Celkem 66 míst k sezení
Zahrádka 36 míst
Vlastní parkoviště 30 aut
Taneční parket Ano
Pivo Pilsner Urquell 12°, Rychnovský Kaštan 11°
Salonek č.1 55 míst
Salonek č.2 20 míst
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Ubytování

Typ ubytování Hotel ****
Kapacita ubytování 69 lůžek

Kde nás najdete

April hotel Panorama
Masarykova 941
Rychnov nad Kněžnou

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.