Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Balonky Praha.cz

Vymyslete si jakýkoliv balónkový model, počínaje postavou a konče například desetimetrovou pirátskou lodí.

Balónková výzdoba na vaši svatební hostinu i svatební obřad.

Balonky Praha nabízí nejen dekorace z létajících balonků nafouknutých heliem, ale i nelétající dekorace z balonků naplněných vzduchem. Rádi vám vytvoří balónkovou výzdobu a balónkové dekorace na svatbě, následné párty i pestré balónkové nápisy.

Balónková svatební dekorace

Balónky vám vyzdobí místo vašeho svatebního obřadu, svatební hostinu i dekoraci na zahradu. Vaší fantazii se meze nekladou, balónkové dekorace jsou originální a nápadité. Jako jedni z mála v ČR vám Balonky Praha.cz vytvoří jakýkoliv balónkový model, počínaje postavou a konče například desetimetrovou pirátskou lodí.

Navštívit web www.balonkypraha.cz

Balon kurýr

Balon kurýr vám doveze balónkovou výzdobu i na poslední chvíli, je schopný dopravit na vaši svatební oslavu až 400ks balónků plněných heliem. Balónky plní těsně před doručením a díky tomu docílí jejich delší výdrže. Na váš svatební den jsou schopni doručit party dekorace, zboží a další produkty z jejich nabídky.

Dárky v balónkách a předsvatební dekorace

Mezi jejich další služby patří zabalení dárku do balónku, opatří jej krásnou mašlí nebo figurkou z balónků. Také vám rádi zajistí zábavu na svatební party, zajistí služby klauna, malování na obličej, cukrovou vatu i modelování balónků. V eshopu najdete jak svatební, předsvatební a party výzdobu, ale i dekorace na plesy, dortové svíčky nebo vám jednoduše na balónek natisknou, co si budete přát.

Kontaktní údaje

AdresaU Libeňského pivovaru 18, 180 00, Praha 8

Kde nás najdete

BALONKY Praha.cz
U Libeňského pivovaru 18
Praha 8

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz