Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Brýle s potiskem

Brýle s vlastním potiskem a motivem skla jsou skvělou zábavou a doplňkem na fotografování.

Úvod/Služby/Zábava na svatbu/Brýle s potiskem

Brýle s vlastním motivem a textem

  • potisk obrouček vlastním textem
  • potisk skla libovolným motivem
  • skvělý doplněk na fotografování
  • jediné brýle dle vlastního návrhu v Evropě
Brýle s potiskem logo
Navštívit web www.brylespotiskem.cz

Brýle s potiskem jsou originálním a neotřelým doplňkem na rozlučku se svobodou, dárkem pro svatebčany a doplňkem ke svatebnímu fotografování. Firma Brýle s potiskem tuto službu nabízí jako jediná v celé Evropě, vyberte si z jejich široké nabídky barvu obrouček a styl brýlí, text a motiv vytvoří dle vašeho přání.

Váš obrázek, váš text

Jako potisk můžete využít libovolný obrázek a text, vaší fantazii se meze nekladou. Přes potisk je výborně vidět i za zhoršených světelných podmínek, jelikož využívají čirá skla a potisk je dostatečně perforovaný. I když se jedná o produkt především jednorázového použití, mají ty nejkvalitnější brýle, se kterými se budete cítit na obličeji dobře. Brýle si nechávají vyrábět, díky tomu nepůsobí jako čínské nekvalitní výrobky!

Paleta barev brýle s potiskem

Přejete si pouze potisk nožiček?

I to je samozřejmě možné. Na nožičky vám mohou natisknout text i obrázek, k tomu můžete využít buď brýle s čirými skly, nebo brýle s tmavými skly oboje mají ochranný filtr UV400. Pokud jste z Prahy, brýle vám doručí osobně, do jiných částí ČR brýle zasílají.

S brýlemi si tak skvěle užijete předsvatební párty v klubu, svatební oslavu a svatební focení. Brýle navíc budou originální památkou na váš svatební den.

Fotogalerie

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.