Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Caterings.cz - vyberte si váš svatební catering

Nabídky cateringových společností přehledně na jednom místě

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební hostina/Caterings.cz – vyberte si váš svatební catering

Nabídky cateringových společností přehledně na Caterings.cz. Vyfiltrujte si nejvhodnější cateringové společnosti pro vaši svatbu. Je to rychlé a snadné.

Nabídky cateringových společností přehledně na jednom místě

Výběr cateringu na svatbu může být hračka a může vás i bavit. Navíc to ani nemusí zabrat hodiny při hledání na internetu nebo dokonce dny při obcházení restaurací. Na caterings.cz najdete všechno pěkně pohromadě na jednom místě. Na základě několika vstupních informací si v okamžiku vyfiltrujete nejvhodnější cateringové společnosti pro vaši svatbu.

Jak to funguje?

U každé nabídky naleznete cenu, podrobné informace o firmě, fotky chodů i reference ostatních zákazníků. Myslíme si ale, že při tak důležité věci, jako je výběr jídla na vaši svatbu, je potřeba se s cateringovou společností osobně spojit a nabídku s ní doladit do posledního detailu. Až najdete nabídku, která vás zaujala, můžete se s catererem spojit pomocí odkazu „Napsat zprávu“.

Caterings.cz - svatební tabule

Neplatíte žádné poplatky ani provizi za zprostředkování

Vybranou společnost lze prostřednictvím webu Caterings.cz nezávazně poptat. Při zadání poptávky uvedete jen datum události, místo, kde bude probíhat a počet hostů. Jakmile odešlete poptávku, obdrží cateringová společnost upozornění na vaši poptávku. Společnost se s vámi pak spojí prostřednictvím uvedeného e-mailu nebo prostřednictvím chatu, kde doladíte detaily.

Za poptávku ani finální dohodu s cateringovou společností neplatíte žádné poplatky, vše je zdarma. Zaplatíte pouze cateringové společnosti za připravené pohoštění. Poptat tak klidně můžete několik společností najednou a vybrat si tu, která nejlépe splňuje vaše požadavky.

Přejeme vám skvělou svatbu s báječným pohoštěním a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Kde nás najdete

Po celé ČR, kdekoli budete potřebovat.

© Copyright 2008 - 2020 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz