Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Český catering

Tým Českého cateringu pracuje pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Koubka.

Úvod/Služby/Svatební hostina/Český catering

Moderní cateringová společnost s bohatými zkušenostmi se zajišťováním občerstvení na svatbách, rodinných, firemních i společenských akcích. Věří, že jedinečné chvíle si zaslouží jedinečný servis, a proto se klienti mohou spolehnout na individuální přístup a maximální péči.

Šéfkuchař Ondřej Koubek

Tým Českého cateringu pracuje pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Koubka, který byl dlouholetým členem českého juniorského a následně i seniorského kuchařského národního týmu. Díky jeho kuchařskému umění a zkušenostem mohou svým klientům nabízet jak českou kuchyni v moderní i tradiční podobě, tak pokrmy vycházející z jiných evropských a světových kuchyní. Hlavní zásadou pro ně je nabízet vše v nejvyšší kvalitě a s profesionálním přístupem.

Svatební menu dle vašich představ

Současné svatby mají tisíce podob a každá z nich si zaslouží občerstvení sestavené přesně na míru podle konkrétních požadavků novomanželů. Kvalitní čerstvé suroviny, dokonalá příprava pokrmů, profesionální servírování jídel a prvotřídní vystupování personálu udělá z každé svatby jedinečný zážitek pro všechny zúčastněné.

Svatební hostina se stane nezapomenutelným zážitkem

Svatební hostina bývá společně s obřadem momentem, který si ze svatby zapamatuje každý. Tým Českého cateringu se postará o to, aby vzpomínky na vaši svatbu vždy vykouzlily úsměv na tváři vás, vaší rodiny i všech vašich přátel.

Fotogalerie

Kde nás najdete

Přijedeme po celé ČR, kamkoli budete potřebovat.

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz