Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Cleany.cz – On-line čistírna a prádelna

Objednejte si čištění svatebních šatů, šatů pro maminky a družičky, obleku pro ženicha, svědka, tatínky.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební šaty/Cleany.cz – On-line čistírna a prádelna

Objednejte si čištění svatebních šatů, šatů pro maminky a družičky, obleku pro ženicha, svědka, tatínky. Vše zařídíte jednoduše a rychle on-line z pohodlí domova.

Čištění svatebních šatů rychle a spolehlivě

Skvrny od make-upu, potu nebo jídla se na svatebních šatech objevují běžně. Nemusíte se proto děsit, když nějakou takovou najdete na svých šatech i vy.

Díky on-line čistírně Cleany.cz se jich pohodlně zbavíte bez toho, abyste se musela zabývat hledáním vhodné čistírny nebo se trápit s čištěním šatů doma.

On-line čistírna Cleany.cz, na mobilu

Jak funguje čištění?

Během chvilky si na webu Cleany.cz objednáte čištění šatů, obleku, košile i dalšího oblečení ze svatby. Oblečení si u vás vyzvedne kurýr, a to v čase, který vám vyhovuje.

Šaty dopraví do nejbližší partnerské čistírny a vyčištěné vám je zase přiveze zpět. Vy se klidně můžete sbalit na líbánky nebo se pustit do vybalování svatebních darů.

Na výběru partnerských čistíren si dává Cleany.cz velmi záležet, patří mezi ně rodinné čistírny a prádelny, které jsou členy Asociace prádelen a čistíren České republiky. Tyto čistírny používají k čištění velmi šetrné eco-friendly postupy.

Šaty můžete mít zpět už do 3 dnů, což vám usnadní situaci, pokud jste našli nějakou skvrnu ještě před svatbou. Nemusíte se bát, že byste za čištění zaplatili zbytečně moc peněz, ceny jsou srovnatelné s cenami kamenných čistíren. Při objednávce nad 1500 Kč navíc máte dopravu zdarma.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Kde nás najdete

Nyní jezdíme po celé Praze.

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz