Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Design Empathy - svatební dárky, šperky a doplňky

Výroba svatebních šperků a doplňků, milé svatební dárky pro rodiče i blízké.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební doplňky/Design Empathy – svatební dárky, šperky a doplňky

Výroba svatebních šperků a doplňků, dárky pro rodiče i blízké, které slouží jako milé poděkování za to, že stojí při vás ve váš velký den.

Firma Design Empathy je na trhu od roku 2010 a vyrábí šperky a doplňky z křišťálové pryskyřice s romantickým nádechem a s věnováním či s osobními fotkami. Výrobky mohou sloužit jako krásná osobní vzpomínka na svatbu anebo je možné nechat u Design Empathy vytvořit nějaký šperk podle přání jako dárek vašim nejbližším.

Darujte zrcátka nebo placatky jako poděkování

Mezi nejoblíbenější doplňky patří dárky s věnováním, zrcátka pro maminky, babičky a svědkyně, nebo také placatky pro tatínky a pro dědečky. V poslední době si zákazníci velmi oblíbily i dárky pro nevěstu a ženicha na rozlučku se svobodou.

Přejít na web www.designempathy.cz

Dárky na rozlučku pro nevěstu a ženicha

Objednejte si originální doplňky na přání s jakýmkoli textem

Zaujaly vás doplňky Design Empathy a rádi byste měli dárek ve stylu vaší svatby či s osobním věnováním? Pro navržení šperků napište na info@designempathy.cz a můžete poslat i vaší vlastní grafiku nebo fotografii.

Před samotnou výrobou vždy dostanete náhled ke schválení, a abyste měli své dárky doma včas, objednávejte si alespoň měsíc před svatbou. Momentálně nejsou šperky na přání ve stálé nabídce, ale cca jednou za 1-2 měsíčně je možné (podle časových možností) objednávky na přání zpracovat.

Přejít na web www.designempathy.cz

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaOsadní 26, 17000, Praha 7

Kde nás najdete

Design Empathy
Osadní 26
Praha 7

© Copyright 2008 - 2020 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz