Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

DIRAMI

Svatební Videodiskotéka & Karaoke Show DJ Mirka Raise.

Svatební Videodiskotéka & Karaoke Show DJ Mirka Raise. DIRAMI, to je profesionální DJ Mirek Rais. DJ Mirek Rais má již 30ti letou praxi a hrál na více než 6000 uspořádaných akcí v ČR a zahraničí.

Navštívit web www.dirami.cz

Na svatební párty přijede kamkoliv

DJ Mirek Rais vám rád zajistí ojedinělou a atraktivní svatební DVD Videodiskotéku ve všech koutech ČR. Ve váš svatební den udělá vše proto, abyste byli spokojeni a svatbu si užili.Vaši svatební party s ním osobně zkonzultujete, připraví vám hudební podklad k obědu, společně vyberete váš oblíbený repertoár na odpolední a večerní party. Moderování svatebních tradic je samozřejmostí.

Co všechno vám DIRAMI nabízí?

V základní ceně je Karaoke Show, ozvučení, nasvícení, videotechnika (TV plazmy nebo velkoplošná videoprojekce). Dále nabízí jako jediný v ČR a na Slovensku NOVINKU – Dancing Heads (tančící hlavičky). Každý si může natočit videoklip a dostane nahrané DVD. Výborná zábava na každou pořádnou party. S DJ Mirkem Raisem vaše svatební párty nebude nudná.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Působím po celé ČR

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz