Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Golf & Ski Resort Kořenec

Svatební obřad pod širým nebem i v interiéru, hostinu ve stylové restauraci a ubytování v *** hotelu.

Úvod/Služby/Svatební obřad/GOLF & SKI RESORT KOŘENEC

Golf & Ski Resort Kořenec se nachází v jihomoravském kraji v oblasti Boskovicka. Nabízí vám svatební obřad pod širým nebem i v interiéru, hostinu ve stylové restauraci a ubytování v *** hotelu.

Svatební den patří k nejkrásnějším okamžikům vašeho života. Každá nevěsta chce, aby její velký den probíhal v nádherné přírodě, romantickém prostředí a bez starostí. Prostory Kořeneckého resortu, kde pro vás připraví vše na jednom místě, jsou tou správnou volbou.

Navštívit web www.korenec-golf.cz

Svatební obřad na greenu

Svatbu můžete mít pod širým nebem nebo v interiéru golfového resortu. Místo pro váš svatební obřad vám vyzdobí vaší květinovou výzdobou, nebo zajistí firmu, která se o svatební výzdobu postará.

Svatební hostina

Velmi rádi vám uspořádají svatební hostinu v kongresovém sále s nádhernou výzdobou dle vašeho přání. Odpolední zábavu budete mít pod venkovní krytou terasou s tanečním parketem, o catering se postará výborná kuchyně z místní restaurace.

Kompletní svatební servis

Golf resort Kořenec vám také zajistí živou hudbu, služby DJ, hostesky, pouštění lampionů štěstí nebo služby profesionálního fotografa. Ubytování pro vás a vaše svatební hosty bude zajištěno v Pythagor Golf hotelu***.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaKořenec 174, 680 01, Boskovice

Kde nás najdete

GOLF & SKI RESORT KOŘENEC
Kořenec 174
680 01 Boskovice

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.