Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Harfistka Katarína Ševčíková

Šarmantní a talentovaná dáma s milým úsměvem na tváři.

Úvod/Svatební dodavatelé/Hudba na svatbu/Harfistka Katarína Ševčíková

Plánujete svatbu a stále nevíte jakou hudbu vybrat? Seznamte se s harfou, originálním doplňkem pro svatební obřad i svatební hostinu. Harfa je nástroj výjimečného tónu a tvaru. „Bude mi ctí pohladit Vaši duši, repertoárem různých žánrů zpříjemnit Váš slavnostní den, s potěšením Vás přenést do světa snů a tóny harfy doprovázet Váš svatební obřad.“, říká harfistka Katarína Ševčíková.

Originální hudební doprovod při svatebním obřadu i svatební hostině

Plánujete svatbu v Karlovarském, Plzeňském kraji, nebo v Praze a okolí a stále nemáte vybraný hudební doprovod? Obraťte se na harfistku Katarínu Ševčíkovou. S hudebním doprovodem svateb a společenských událostí má bohaté zkušenosti.

Katarína Ševčíková patří mezi vyhledávané harfistky nejen v České republice a na Slovensku, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jako jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje. Věnuje se především sólové hře a již pravidelně několik let ročně doprovází tóny harfy více jako 400 akcí, koncertů, gala večerů, privátních eventů. Věnuje se také i produkci relaxačního charakteru a muzikoterapii v lázeňských městech pro pohlazení těla i duše hudbou.

Kromě sólových koncertů také vystupuje i v komorních sestavách a spolupracuje s řadou hudebníků. Stala se tak za posledních deset let jednou z nejvyhledávanějších harfistek ve všech hudebních žánrech a také světa showbusinessu. Tónem a koncertem její královské harfy jsou každoročně velice elegantně a důstojně zahajované i různé prestižní akce a slavnostní příležitosti nejenom u nás ale i v zahraničí.

DUO – harfa a housle,harfa a zpěv….

Na svatbách hrají již dlouhou dobu v několika variantách a tvořit tak Československý harfový duet Black and White. Při Vašem svatebním dnu mohou hrát např. 2 harfy, harfa a housle nebo harfa se zpěvem. Všechny varianty jsou opravdu kouzelné a podtrhnou atmosféru Vašeho svatebního dne.

Videogalerie

Harfový duet – dvě HARFY / Black and White…

Dvě krásné a šarmantní dámy, dva královské nástroje a 94 andělsky rozeznělých strun….
Harfa je jeden z nejstarších a zároveň nejnáročnějších hudebních nástrojů vůbec. Jeho stále větší, bohatší, barevné a zvukové možnosti, technické dovednosti , nás přivedli k přesvědčení, spojit společné profesní znalosti a zkušenosti v jeden celek a vytvořit tak harfový duet – Katarína Ševčíková a Zbyňka Šolcová.

Hlavním cílem a osobním přáním duetu je příjemně naladit Vaši duši, dokonalostí a nádherou spojení dvou královských nástrojů také pohladit Vaše uši a oči. Je pro nás nesmírnou radostí a potěšením si společně zahrát a bude nám ctí vystoupit na koncertu pro Vás, hudebně doprovodit Vaše slavnostní události a speciální eventy.

Fotogalerie

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz