Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Harfistka Katarína Ševčíková

Šarmantní a talentovaná dáma s milým úsměvem na tváři.

Úvod/Služby/Hudba na svatbu/Harfistka Katarína Ševčíková

Harfa bude krásným doprovodem při vašem svatebním obřadu, hostině a poslechu.

Plánujete svatbu a stále nevíte jaký zvolit hudební doprovod pro svatební obřad a svatební hostinu? Přemýšleli jste o harfě? Harfa je nástroj výjimečného tónu a tvaru a romantický svatební obřad díky harfě získá neobyčejné kouzlo.

Originální hudební doprovod při svatebním obřadu i svatební hostině

Hudební repertoár Kataríny je opravdu obsáhlý. Můžete si vybrat z mnoha žánrů jako je např. klasická hudba z různých období, pop, folk, jazz a také hudbu z filmů. „Bude mi ctí pohladit Vaší duši, repertoárem různých žánrů zpříjemnit Váš slavnostní den, s potěšením Vás přenést do světa snů a tóny harfy doprovázet Váš svatební obřad.“

Katarína Ševčíková patří mezi vyhledávané harfistky nejen u nás, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jakou jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje. Věnuje se především sólové hře, relaxačním koncertům v lázeňských městech a hotelech. Můžete si být tedy jistí, že vaši svatbu skvěle hudebně doprovodí.

Navštívit web www.katarina-sevcikova.cz

Hudební duo jako váš svatební doprovod

Duo harfa a housle, harfa a zpěv či 2 harfy je vhodným hudebním doprovodem pro celý svatební den. Jakékoli duo dodá punc jak svatebnímu obřadu, tak i svatební hostině.

Navštívit FB profil Kataríny Ševčíkové

Videogalerie

Fotogalerie

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz