Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Hotel Kurdějov – svatba v srdci Jižní Moravy

Hotel Kurdějov nacházející se v prostředí malebné vesničky, má 25. letou tradici a je ideální pro velké, ale i malé skupinové akce jako jsou svatby.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební obřad/Hotel Kurdějov – svatba v srdci Jižní Moravy

Hotel Kurdějov nacházející se v prostředí malebné vesničky, má 25. letou tradici a je ideální pro velké, ale i malé skupinové akce jako jsou svatby.

Proč uspořádat vaši svatbu právě v Kurdějově?

Hotel Kurdějov se nachází v prostředí malebné vesničky a má bohatou 25. letou tradici. Zaměřuje se především na velké skupinové akce jako jsou svatby. V hotelu Kurdějov najdete velice příjemné prostory pro uskutečnění samotného obřadu, svatebního cateringu, večerní zábavy i ubytování hostů.

Krásné a unikátní svatební fotografie pak pořídíte v místní vinici s jedinečným výhledem na Pálavu, v nedalekém gotickém kostele anebo třeba v blízkém mandloňovém sadu.

Kompletní servis a služby

Hotelový tým se postará o Vaši maximální spokojenost. Pomůže Vám naplánovat Vaši svatbu na míru a podle Vašich představ. Můžete se spolehnout na kompletní servis a veškeré služby, které budete během Vašeho svatebního dne potřebovat. Hotel Kurdějov nabízí hned několik variant prostorů, ve kterých Vaše svatba může proběhnout.

Velkorysé ubytování a svatební noc

Ubytování je připraveno až pro 150 osob, kdy tento počet lze ještě navýšit o pohodlné přistýlky až na 200 ubytovaných hostů najednou, takže Vám odpadá starost s dopravou v pozdních hodinách.

Varianty prostor vás mile překvapí

První variantou prostor je Hotelový dům Vinař, konkrétně tedy jedna z jeho největších dominant – velký konferenční sál v kombinaci s hotelovou restaurací o patro níže.

Podlaha v konferenčním sále, stejně jako v celém patře u něj, je potažena moderním červeným kobercem, který dodává velmi slavnostní dojem a tento dojem doplňují honosné lustry, jež Vás zaujmou již při příchodu do sálu.

V tomto sále obvykle probíhají slavnostní svatební hostiny a jeho kapacita je až 100 osob. V případě uskutečnění obřadu v sále můžete pozvat až 200 hostů.

Hotelová restaurace zařízená do venkovského vinařského stylu je skvělou variantou pro velký počet hostů, bez problému zde zařídíte svatbu až pro 130 osob a zbyde Vám prostor i na taneční parket a zázemí pro živou hudbu.

Hotelový dům Vinař rovněž disponuje dalším salonkem, který lze využít jako místnost pro uvítání hostů nebo jako prostor pro fotokoutek. Zajímavým doplňkem mohou být také podzemní sklepní chodby, jež spojují restauraci se salonkem a jistě zaujmou každého návštěvníka, který se rozhodne je navštívit.

Novinka pro uskutečnění velkých svateb

Novinkou v hotelu Kurdějov je sektová hala na Hotelu Tenis, která je vhodná pro uskutečnění velkých svateb. Ve velkoryse pojaté „Sekt hall“ lze uskutečnit vše od obřadu, catering, až po večerní zábavu. To vše přímo v prostoru vinařství.

Pro menší svatby je vhodná restaurace Barrio Gotico Cafe

Oblíbenou variantou u menších svateb je také restaurace Barrio Gotico Cafe. Restaurace Vás zaujme netradičně zařízenými prostory vhodnými jak pro svatební obědové menu, tak pro pozdější zábavu Vás i Vašich hostů a večerní raut.

Kapacita hostů ve vnitřních prostorech Barrio Gotico Cafe je asi 50 osob, k dispozici jsou také salonky oddělené od hlavního sálu restaurace, které lze využít například pro fotokoutek, nechybí ani dětský koutek pro nejmenší hosty. Barrio Gotico Cafe disponuje také velmi romantickou zahrádkou, která je skvělou volbou, pokud plánujete Vaši svatbu v letním období.

Zábava na svatbě? Račte si vybrat…

V hotelu Kurdějov vám rádi zajistí i hudební produkci v podobě cimbálové kapely či DJ, fotografa, svatební koordinátorku zajišťující výzdobu a tradice.

Díky vlastnímu vinařství můžete svůj svatební večer ozvláštnit i o uspořádání degustace vín a sabrage. Při menších svatbách také nejsou od věci bowlingové dráhy a wellness na hotelovém domě Tenis, těmito aktivitami lze vhodně doplnit svatební zábavu, případně takto můžete zabavit malé dětské hosty.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaKurdějov 88, 69301, Kurdějov

Restaurace

Typ kuchyně Moderní moravská kuchyně ( na přání i jiné typy kuchyně)
Kapacita 50 – 200 míst k sezení
Zahrádka 50 osob
Vlastní parkoviště 100 aut
Taneční parket Ano
Pivo Plzeň
Velký sál 200 osob (v hotelovém domě Vinař)
Malý sál 120 osob
Salonky 45, 40 a 35 osob
Grilování Ano
Živá hudba Ano
Zajištění svatby na klíč Ano

Ubytování

Typ ubytování ****
Kapacita ubytování 150 lůžek, 50 přistýlek
Vzdálenost ubytování V místě

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2022 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz