Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Hotel Svornost

Krásná svatba na jednom místě, v příjemném hotelu v Praze.

Krásná svatba na jednom místě, v příjemném hotelu v Praze.

Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny, Pražského výstaviště v Letňanech a v blízkosti Jižní spojky. Díky této ideální poloze, je skvělou volbou pro uspořádání svatebního hostiny i celého svatebního dne na jednom místě.

Navštívit web www.svornost.cz

Svatební obřad na zahradě

Přejete si mít svatební obřad na zahradě se vším všudy anebo v uzavřeném a slavnostně vyzdobeném prostoru hotelu? Nic není problém. Rádi vám připraví svatební obřad na zahradě a při nepřízni počasí se obřad přesune do salonku nebo sálu hotelu. Pro váš svatební obřad můžete využít i zahradu v zámeckém parku v Dolních Počernicích nebo také nově v zámeckém parku v Hostavicích.

Svatební hostina

Hotel Svornost vám nabízí pro uspořádání svatební hostiny dva salonky a jeden sál. Na výběr budete mít romantický salonek s krbem, který je propojen s letní terasou, nebo útulný Zelený salonek.

Nejvíce svateb v Hotelu Svornost je ve velkém sále. Zde pro vás mohou uspořádat svatební hostinu od 25 až do 100 osob. Součástí sálu je taneční parket. Sál je propojen s letní terasou. Svatební tabule může být uspořádána do tvaru písmena T, U nebo dle vašeho přání.

Svatební menu sestavené dle vašeho přání

Personál hotelu vám rád připraví klasické svatební menu, svatební raut, grilované speciality a také se postarají o svatební dort i sladké minizákusky. Vše bude připraveno dle vašeho přání, k vaší spokojenosti.

Zábava pro svatebčany i ubytování

Tým Hotelu Svornost se postará, nebo vám doporučí zábavu na svatbu. Doporučí vám hudební doprovod, karikaturistu, fotografa a zajistí pronájem zvukové aparatury. Pro vaši první novomanželskou svatební noc bude připraveno svatební apartmá zdarma. Vaše svatební hosty také rádi ubytují v prostorách hotelu.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaNovozámecká 284, 190 00, Praha 9

Restaurace

Typ kuchyně Česká, italská, francouzská
Kapacita Celkem až 200 míst k sezení
Zahrádka Letní terasa
Vlastní parkoviště Ano
Taneční parket Ano
Pivo Plzeň
Salonek Zelený salonek 30 míst, Konferenční sál 150 míst, Salonek U Krbu 20 míst
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Ubytování

Typ ubytování Hotel ***
Kapacita ubytování 50 lůžek

Kde nás najdete

Hotel Svornost
Novozámecká 284
190 00 Praha 9

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.