Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Housův mlýn Tábor

Prožijte svůj svatební den v originálním prostředí se všemi výhodami venkovské svatby.

Úvod/Služby/Svatební obřad/Housův mlýn Tábor

Svatební den podle starých tradic i svatba jako z pohádky

Přáli byste si, aby se váš den D stal opravdu nezapomenutelným zážitkem? Chtěli byste svatbu jako z pohádky/z filmu? S profesionálním servisem Housova mlýna otevřete bránu fantazii. Sestavte a vytvořte si svoji svatbu snů! Prohlédněte si stylizované svatební balíčky a prožijte neopakovatelnou atmosféru starých vesnických obyčejů na mlýně, magického keltského obřadu, rytířského svatebního veselí a mnoho dalšího.

Navštívit web www.housuvmlyn.cz

Zaujal vás některý ze svatebních rituálů, chcete realizovat vlastní nápady? Jejich hlavním kritériem je spokojenost klienta. Komunikace, porozumění vašim představám a cit pro detail jsou pro ně prioritou.

Zajištují:

obřad – ceremoniář – slavnostní oběd – večerní oslava – květinová výzdoba – foto a video – doprava – ubytování.

Historická svatba

Muzikanti, kejklíři, středověké služebnictvo a další se starají o spokojenost svatebčanů, udatného rytíře a jeho paní. Která nevěsta by se nechtěla cítit jako princezna z pohádky? Koho by nelákal pravý středověký hodokvas se stoly prohýbajícími se pod tíhou vybraných pokrmů? Právě toto historické období se díky pohádkám stalo nejoblíbenější svatební tematikou. Navštivte prostory Housova mlýna se stylovým interiérem s krbem a několika hodovními a tanečními sály a vyberte si z nabídky vše, co nesmí na vaší středověké svatbě chybět.

Mlynářská svatba

Zkusili jste někdy spočinout ve stínu stromů venkovského mlýna? Kolem zvláštní vůně vodní tříště, zetleného listí, někdy také bezu a kvetoucí lípy. Takové prostředí s vlahým větrem uklidňuje, v takovém prostředí vše kolem vnímáte hlouběji. Vítejte!

Folklorní svatba

Správná nevěsta má mít podle tradice něco nového, něco půjčeného, něco starého, něco darovaného a něco modrého. Že to je známá věc? Folklorní svatba vám přinese možnost inspirovat se mnohými dalšími lidovými zvyky symbolizujícími šťastný vstup do stavu manželského i jeho dlouhé a spokojené trvání se všemi aspekty.

V průběhu svatby a v obřadu samotném může být lidová tradice uplatněna v různé míře a s různými regionálními specifiky.  Jiný kraj, jiný mrav. V každém regionu probíhají svatební přípravy i hostina odlišně. Zpestřete si svoji svatbu obyčeji, které jsou vám blízké či sympatické.

Keltská svatba

Druidové a víly, magie lásky a síla okamžiku. Svatba je jedním z nejstarších rituálů, který odpradávna spojuje muže a ženu v posvátný svazek. Říká se, že trocha keltské krve proudí v každém z nás. Pokud vás láká kouzlo starodávných věků, pak v našem malebném údolí naleznete pravé místo pro tento magický rituál.

Oslavte svůj velký den v údolí mezi dvěma vodopády. Zajistí vám dobré jídlo, pití i catering, také hudbu, DJs, kapelu, osvětlení a ozvučení dle vašeho vkusu a přání. Z rozsáhlé sbírky kostýmů si můžete po domluvě zapůjčit vybrané převleky, kterými vytvoříte rozhodně neopakovatelnou atmosféru.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaPod Holečkovými sady 383/1, 390 01, Tábor

Restaurace

Typ kuchyně Česká, po dohodě jakákoliv
Kapacita Celkem 50 míst k sezení
Zahrádka 50 míst
Vlastní parkoviště Ano – 30 míst
Taneční parket Ano
Pivo Dle nabídky
Salonky 30 míst, 2 Salonek – 150 míst
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Ubytování

Typ ubytování Hostel, apartmán
Kapacita ubytování 28 lůžek
Vzdálenost ubytování V místě

Kde nás najdete

Housův mlýn Tábor
Pod Holečkovými sady 383/1
390 01 Tábor

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.