Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Hrad a zámek Dolní Kounice

Ideální místo pro romantickou svatbu, obklopenou přírodou a historií.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební obřad/Hrad a zámek Dolní Kounice

Ideální místo pro romantickou svatbu, obklopenou přírodou a historií. Svatební obřad můžete mít v rytířském sále, na I. nádvoří, nebo v prostorách bývalé sýpky.

Hrad a zámek v Dolních Kounicích = romantika a příroda

Hrad a zámek v Dolních Kounicích je vyhledávané místo těmi, kteří chtějí mít svatbu na romantickém místě, obklopeni krásnou přírodou a lidmi, kteří svoji práci dělají nejen profesionálně, ale i s láskou. Jsou zde oblíbené jak svatební obřady, tak navazující svatební hostiny končící skvělou noční párty.

Navštívit web www.hradkounice.cz

Svatební obřad jako z pohádky

Svatební obřad lze uspořádat v několika krásných vnitřních i venkovních prostorách – rytířský sál v hlavním paláci, společenský sál v kastelánském domě, I. nádvoří, vnitřní nádvoří paláce, nádvoří s hradní studnou, reprezentační sál v bývalé hradní sýpce.

Svatební hostina v prostorách hradu

V případě svatební hostiny mají svatebčané k dispozici téměř celý hrad – krásné zrekonstruované společenské sály v bývalé hradní sýpce a rovněž rozlehlou krásnou zelenou louku, která navazuje na společenské sály v hradní sýpce. Na louce mají svatebčané k dispozici obří párty stan, oblíbený čtyřstranný otevřený bar, místo pro grilování, program pro děti a mohou se těšit z krásného výhledu na Pálavu.

“Romantickou atmosféru celého prostředí protkaného historií a otevřeného novým začátkům podtrhuje noční nasvícení hlavního paláce s nádvořími.”

Na hradě udělají vše proto, aby si novomanželé svůj den D užili a stal se jedním z nejšťastnějších dnů v jejich společném životě.

Zábavný program pro velké i malé

Pro hosty zajišťují program v době focení novomanželů a také program pro děti, kterým připraví dětské koutky a zábavu včetně vodních atrakcí v krásné přírodě přímo v dění svatebního veselí. Rádi se postarají o kompletní svatební servis včetně služeb koordinátorky.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaHrad a zámek Dolní Kounice, 664 64, Dolní Kounice

Restaurace

Typ kuchyně 
Česká, denní nabídky, sezónní grilování
Kapacita Svatební tabule uvnitř nebo venku pro 100 osob, raut až pro 250 osob
Zahrádka Ano, s dětským koutkem
Parkování Dvě parkoviště v bezprostřední blízkosti
Taneční parket Ano
Pivo Piva nabízíme dle dohody se snoubenci
Salónek Ne
Druhý salónek Ne
Gril Ano
Živá hudba Ano

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz