Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Hudební skupina Syrinx

Profesionálové na vaši svatbu. Speciální bonus pro novomanželské sólo - připravení písničky tzv. „na míru“

Úvod/Služby/Hudba na svatbu/Hudební skupina Syrinx

Hudební skupina zabývající se všemi žánry. Zahrajeme Vám skladby české i zahraniční, evergreeny i současnou populární hudbu, rock, blues, a další…

Navštívit web www.syrinx-ol.cz

Ve svatebním repertoáru najdete písničky české i zahraniční od 60.let do současnosti, od lidovky přes disko, pop, evergreeny, latinskoamerické rytmy po skladby rockové včetně rockové klasiky a blues. Speciální bonus – Syrinx pro vás připraví píseň „na míru“ .

Hudební skupina na svatbu

Výběr skladeb je vždy podřízen složení posluchačů a momentální náladě, kterou dle možností kapela Syrinx pozitivně ovlivňuje. Repertoár skladeb pro svatbu je možné doladit dle přání snoubenců.

Kapela nejen pro svatbu na Moravě

Hudební skupina SYRINX je čtyřčlenná stabilní formace profesionálních muzikantů, která zaručeně rozproudí zábavu na vaší akci! Kapela vystupuje především na Moravě, ale také po celé ČR.

Bohaté zkušenosti, hudební vzdělání všech členů skupiny a špičková aparatura jsou současně zárukou profesionální úrovně provedení.

Kontaktní údaje

AdresaBoční 439, 78372, Velký Týnec

Kde nás najdete

Hudební skupina Syrinx
Boční 439
Velký Týnec

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz