Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Internetové klenotnictví Klenota

Velká nabídka snubních, zásnubních prstenů a jedinečných klenotů.

Úvod/Svatební dodavatelé/Snubní prsteny/Internetové klenotnictví Klenota

Klenotnictví Klenota má širokou nabídku snubních prstenů, zásnubních prstenů a jedinečných šperků nebo-li klenotů.

Internetové klenotnictví se širokou nabídkou prstenů a šperků

V klenotnictví Klenota se specializují na ruční výrobu šperků, mají profesionální přístup, „vyšperkovaný“ zákaznický servis a velký důraz kladou na kvalitu. Rádi vám s výběrem poradí a vše vám doručí zdarma, kam si budete přát.

Přejít na web www.klenota.cz

Snubní a zásnubní prsteny zn. Klenota jsou vyrobeny s velkou péčí a precizností. Najdete u nich zlaté a stříbrné šperky s diamanty, drahými kameny a perlami. Dále se specializují na naušnice, šperky s perlami a také na doplňky pro děti a muže.

Samozřejmostí u zn. Klenota je certifikát pravosti

V klenotnictví Klenota je samozřejmostí certifikát pravosti vámi vybraného šperku i možnost osobního vyzvednutí zboží v centru Prahy. Využijte jejich služeb a široké nabídky sortimentu, jistě budete spokojeni.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaBílkova 855/19, 110 00, Praha 1

Důležité – čtěte:

Zasíláme zboží po celé ČR. Osobní odběry na Praze 1. Při osobní návštěvě si můžete vyzvednout svou objednávku, prohlédnout i koupit šperky, které máme skladem, nebo s námi prokonzultovat návrh vlastního designu.

Po telefonu a e-mailu vám ochotně zodpovíme jakékoli dotazy týkající se našich šperků, nákupu, zakázkové výroby, servisu a případných reklamací. U žádostí o zakázkovou výrobu je třeba uvést co nejvíce informací, příp. i přiložit fotografie. U odpovědí ohledně zakázkové výroby počítejte, prosíme, s odpovědní dobou 1- 2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

© Copyright 2008 - 2022 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz