Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Květiny Babeta

Svatební květiny a květinové dekorace tvořené s láskou.

Úvod/Služby/Svatební kytice/Květiny Babeta

Plánujete-li svatbu, na stránkách Květin Babeta najdete několik rad a informací, týkající se výběru té pravé svatební kytice.

Důležité je, aby květina zdůraznila nejen celý slavnostní okamžik, ale také osobitost nevěsty a její vkus. Kytice musí být zhotovena, stejně jako šaty, nevěstě na míru.

Navštívit web www.babeta-svatebni-kytice.cz

Svatební kytice k vám musí ladit

Proto tyto kytice, zde a v našem katalogu na webu Květiny Babeta, použijte pouze jako inspiraci – pokud Vás zaujme nějaký detail, který by ve Vaší kytici neměl chybět. Najdete zde pro inspiraci i několik druhů vazeb. Vyberte si tvar a druh květin. Květiny Babeta Vám nabídnou několik možných variant zpracování.

Filozofií Květin Babeta je individuální přístup k zákazníkům, respektování jejich představ, přání a finančních možností. Vaše nápady budou vítány a mistři floristé je pro vás rádi zrealizují k vaší spokojenosti. Pojďte tedy vstoupit do světa plného krásných květin a vůní. Doufáme, že vás na stránkách Květin Babeta nějaké dílo zaujme.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaOdboje 810/6 – Kunratice, 14800, Praha 4

Kde nás najdete

Květiny Babeta
Odboje 810/6 – Kunratice
Praha 4

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz