Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Magic Dortis

Výroba magických svatebních dortů s úžasnou chutí a designem.

Výroba magických svatebních dortů s úžasnou chutí a designem.

Svatební dort jako umělecké dílo

Oslňte své svatební hosty nádherným svatebním dortem. Cukrářská výrobna Magic Dortis se zabývá výrobou dortů s uměleckým designem z poctivých a kvalitních surovin. Design jejich svatebních dortů vás okouzlí a vy budete chtít svatební dort jedině od Magic Dortis.

Navštívit web www.cukrarna-dorty-opava.cz

Svatební dort sladěný s vaší svatbou

Svatební dort by měl vždy ladit s kyticí nevěsty, se svatebními šaty, s výzdobou stolů i se svatebním oznámením. Měl by podtrhnout kouzlo svatebního dne ale i vyčnívat svou výjimečností a krásným vzhledem. O to vše se v Magic Dortis postarají. Rádi pro vás připraví svatební dort v klasickém i extravagantním stylu, přesně podle vašich představ a přání.

Svatební dort ve 2D i 3D

Váš svatební dort může být vytvořen v designu 2D i 3D, dorty mají ručně modelované figurky a květy z cukrové hmoty i ručně malované obrázky z jedlé barvy. Dorty jsou vždy čerstvé, vyrobené z nejkvalitnějších surovin. Krom dortů si v Magic Dortis může objednat francouzské makronky, cake pops, svatební cupcakes, dezerty, zákusky ….. tedy vše potřebné pro váš sweet bar.

Kontaktní údaje

AdresaKrnovská 2968/17, 746 01, Opava - předměstí

Kde nás najdete

Magic Dortis
Krnovská 2968/17
Opava - předměstí

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz