Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

NejKravaty.cz

Široký výběr pánských svatebních doplňků pro váš důležitý den - e-shop.

E-shop NejKravaty.cz má pro vás širokou nabídku pánských svatebních doplňků. Najdete zde vše potřebné pro to, aby jste na vaší svatbě byl za pravého gentlemana.

Navštívit web www.nejkravaty.cz

Svatební kravaty

Svatební kravata je velmi důležitou součástí pánského svatebního obleku. Její výběr a barevné sladění s vaší svatební výzdobou by jste neměli podceňovat. Pro svatební den se hodí spíš světlejší barvy – např. krémová, béžová či bílá. Na Nejkravaty.cz si jistě vyberete ten správný odstín.

Nahraďte kravatu svatebním motýlkem

Pokud budete mít na svatbě místo svatebního obleku, frak, bude pro vás lepší varianta motýlek. Motýlek je považován za více formální pánský doplněk, díky tomu se na svatbu hodí. Můžete vybírat z různých barevných provedení, ale klasická bílá a černá je stále nejoblíbenější.

Manžetové knoflíčky ženichovi nesmí chybět

Manžetové knoflíčky se pomalu stávají součástí šatníku každého muže. Na Nejkravaty.cz najdete velký výběr ocelových manžetových knoflíčků, které se hodí ke každé barevné kombinaci vašeho svatebního obleku.

Kontaktní údaje

Působíme po celé ČR

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz